Valorant İyon Phantom Kaç VP? ve Kaç TL?

 Valorant İyon Phantom Kaç VP? ve Kaç TL?
Okunuyor Valorant İyon Phantom Kaç VP? ve Kaç TL?

Valorant İyon Phantom Kaç VP? sorusunu soranlar için 2021 yılında son çıkan ve tüm iyon phantom skin çeşitlerinin kaç Valorant Point (VP) fiyatına oyun içerisinde satıldığını açıkladık. Aynı zamanda kaç TL? olduğunu da öğrenin. Artık günümüzdeki çevrim içi FPS oyunları tamamen oyuncular arası eşitçilik durumuyla geliştirilmektedir. Yani para yatıran bir oyuncuyla para yatırmayan oyuncunun tek farkı görünüş oluyor. Daha fazla hasar veya daha fazla can gibi denge bozucu gelişmeler herhangi bir parayla satılan öğeyle elde edilememektedir. İşte bu gibi oyunlarda büyük oyuncu kitlelerini kaldıracak sunucular, oyunu geliştirecek büyük ekip ve bir çok masrafını çeşitli sponsorluk ve oyun için öğe satışlarıyla elde etmektedir.

Valorant İyon Phantom Kaç VP?

Valorant İyon Phantom Kaç VP?
Valorant İyon Phantom Kaç VP?

Valorant İyon Phantom oyunda yer alan özel skinler arasında yer almaktadır. Görsel efektleri nedeniyle kullanıcılarına silahı daha hakim kullanabilme hissi vermektedir. Aynı zamanda hem rakipler hem de takım arkadaşlarınız elinizdeki iyon Phantom silahını bir el oynayabilmek için gözleri yerde gezeceklerdir. Oynamasının keyifli olduğu kadar izlenmesinin dahi keyifli olduğu özel bir silah kostümüdür. Aynı zamanda Valorant oyununda mağazalardan sürekli olarak her silah kostümünü satın alamıyorsunuz. Bu yüzden özel etkinliklerde veya gece pazarında şansınıza bağlı iyon phantom geldiyse onu almak isteyebilirsiniz. Çünkü mağazasında iyon phantom olanlar kendilerini şanslı saymaları gerekmektedir.

Valorant oyununda yer alan özel kostüm İyon Phantom 1775 VP fiyatına mağazalarda satılmaktadır. Bazen gece pazarında çeşitli indirimlere maruz kalarak daha düşük fiyatlara da satıldığı olmuştur. Aynı zamanda özel etkinlikler sırasında bazen bu tür özel silah skinlerinin uygun fiyatlara satışa çıktığını da şahitlik ettik. Fakat şuanda iyon Phantom almak istediğiniz zaman 1775 VP vermeniz gerekmektedir. Kur farkından dolayı Valorant Point fiyatlarındaki yükselişlerden etkilenebilecek oyun içi öğe birim fiyatlarını güncellemeye devam edeceğiz.

İyon Phantom Kaç TL?

İyon Phantom Kaç TL? sorusu da oldukça fazla sorulan sorular arasında yer almaktadır. Yukarıda bahsettiğimiz gibi 1775 VP fiyatına satıldığı için para birimini kaç TL karşılığında sahip olabildiğinize bakmanız gerekiyor. Aşağıda güncel fiyat listesini sizlerle paylaştık.

  • 1775 VP = 85 TL

İyon Phantom 1775 VP olduğu için TL karşılığı da 85 TL yapmaktadır.

İyon Phantom Kaç TL?
İyon Phantom Kaç TL?

İyon Phantom Nedir?

Phantom, 2.900 Krediye oturan tam otomatik bir tüfek. Muadili Vandal’a göre mermi başına daha az hasar verir , ancak ortalamanın üzerinde doğruluğu, düşük yayılması, yüksek ateş hızı ve bir Susturucu ile bunu telafi eder.

Phantom, yüksek atış hızı ve pusu için son derece yararlı kılan bir susturucu ile donatılmış olarak gelir, çünkü daha yakın mesafelerde, kafaya tek bir atış anında ölümle sonuçlanacaktır . Daha uzun mesafelerde bacaklara 6, vücuda 5 ve kafaya 2 vuruştur.

Phantom, SMG’lerden veya diğer tüfeklerden daha yüksek fiyat etiketi nedeniyle tipik olarak silah mermilerinde görülür. ADS, siteleri tutmak ve onu son derece hassas tam otomatik bir tüfek yapmak için geri tepmesini ve yayılmasını daha da azaltmak için mükemmeldir.

Minimum Öldürme Süresi:

Etkili SağlıkMinimum Öldürme Süresi
100 – 150 Sağlıkanlık

Hasar Özellikleri

Ortalama hasar bırakma oranı: %18 (Düşük)

Baştan ayağa hasar oranı: %472 (Çok Yüksek)

Baştan ayağa hasar oranı (Kaldırılan hasarı aşan): %455 (Yüksek)


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın