Valorant Kaç Saat Oynadım? (Hesaplama Aracı)

 Valorant Kaç Saat Oynadım? (Hesaplama Aracı)
Okunuyor Valorant Kaç Saat Oynadım? (Hesaplama Aracı)

Valorant Kaç Saat Oynadım? sorusunu soran oyuncular için kullanıcı adını yazdığınız hesaplarınızın kaç saat oyunda vakit geçirdiğini hesaplayacak aracı tanıtıyoruz. Bu sayede kaç saat e kaç gün Valorant oynadığınızı öğrenebileceksiniz. Riot Games tarafından geliştirilen günümüzün en popüler FPS oyunu tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok fazla oynanmakta. Çoğu oyuncu oyunu oynarken ne kadar vakit geçirdiğini bilmiyor bile. Steam platformu üzerinden oynanan oyunlarda toplam kaç saat oynandığı gibi bilgiler yer alsa da diğer bilgisayar oyunları böyle bir bilgiyi barındırmıyorlar. Sizlere sunacağımız İnternet sitesi ve uygulama sayesinde kaç saat Valorant oynadığınızı rahatlıkla öğrenebileceksiniz. Güncel olarak son 24 saatte bir yenilenen bu sistem ortalama olarak doğru verileri göstermektedir. Eğer bu verilerin doğru olduğunu düşünmüyorsanız bize bildirebilirsiniz.

Valorant Kaç Saat Oynadım?

Valorant oyununu toplam kaç saat onadığınızı öğrenmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın. Yönlendirilen sayfadaki gerekli alana kullanıcı adınızı yazdıktan sonra oyunu kaç saat boyunca oynadığınızı göreceksiniz. Aynı zamanda bilgisayarınıza kullanacağınız bir uygulama ile yine kaç saat Valorant oynadığınızı hesaplama ve kontrol etme imkanınız da bulunmaktadır. Tamamen ücretsiz olan bu uygulama cihazınızın arka planında çalışacak ve herhangi bir kasmaya sebep olmayacaktır. Arka plan uygulaması sayesinde kaç saat Valorant oyununda aktif kaldığınız ve ne kadar süre geçirdiğinizi kontrol edip takip etmenizi sağlar. Fakat sizlere ilk önerimiz aşağıda paylaşılan İnternet sitesi üzerinden hesaplama yapmaktır.

Valorant Kaç Saat Oynadım?
Valorant Kaç Saat Oynadım?

Cihazlarınıza indireceğiniz uygulamaları oldukça dikkatli inceleyin. Günümüzde esktra programlar indirerek çeşitli şeyler yapmak isteyenler çok fazla. Yabancı kaynaklı bazı dolandırıcılar sözde Valorant kaç saat oynadım? sorunuzu cevaplayacağını söylediği bir program paylaşıyorlar. Bu programların içerisine yerleştirilen zararlı yazılımlar başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olabilir. Bu nedenle cihazlarınıza dışarıdan farklı bir program indirirken güvenmediğiniz veya resmi olmayan programlardan kaçınınız. Aksi taktirde yukarıda da bahsettiğimiz gibi ciddi zararlar görebilirsiniz.

Valorant Kaç Saat Oynadım? İnternet Sitelerinden Kontrol Edin

Valorant kaç saat oynadım? sorusunun cevabı için sizlere önerdiğimiz İnternet sitelerinden bu sonuçları öğrenmek daha güvenilir olacaktır. Emin olabilmek için önerilen tüm sitelerden kontrol edip ortalamayı esas alabilirsiniz. Bilgisayarınıza indireceğiniz bir program daha doğru sonuçları gösterebilecek olsa da, bu programların taşıdığı riskler göze alınamayacak derecelerde olduğunu düşünüyoruz.

Tracker.gg

Aracın bir parçası olarak, tüm Riot oyun istatistikleri görüntülenir, böylece oyunun nasıl performans gösterdiğini ve ne kadar oynadığınızı takip edebilirsiniz. Sadece uygulamada oturum açın ve işiniz bitti . Tüm Valorant istatistiklerinizi kontrol edebileceksiniz .

Blitz.gg

Blitz uygulaması, Porofessor’a ek olarak, keşif yapmaktan çok daha fazlasını sunar: inşalar /koşular, sayaçlar, şampiyon kılavuzları, oyun sonrası analizler vb. Aynı zamanda bilgisayarınıza indireceğiniz araç sayesinde tüm bu istatistiklere daha kolay ulaşabilirsiniz.

Razer Korteks

Razer Cortex’i kullanarak oyun performansınızı büyük ölçüde artırabilirsiniz. Çok fazla RAM tüketen oyunları çalıştırıyorsanız özellikle yararlıdır ve size ne kadar süre oynadığınızı söyler . Gibi birçok zamanda bellek 2 GB geri kazanılabilir düzeltme çerçevesine genellikle yeterlidir arka plan işlemleri gelen Rader Cortex disk okuma neden düşer.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın