Valorant Kelebek Bıçak Kaç VP? (Kaç TL?)

Valorant Kelebek Bıçak Kaç VP? olarak satıldığını merak edenler için vitrinde ve özel mağazalarda indirimli olarak ne kadara alınabileceğini açıkladık. Valorant Point ile alınabilen özel harekat kelebek bıçak skini’nin kaç vp olduğunu öğren. En son oyuna gelen güncellemeyle birlikte vitrine eklenen Özel Harekat setinin içerisinde yer alan kelebek bıçak oyunda en özel ve en çok değer gören bıçak görünümleri arasındaki yerini aldı. Askeri kamuflajlı renkleri ve kelebek bıçak animasyonuyla sahipleri hiç bu bıçağı ellerinden bırakmıyor. Oyun içerisinde silah geçişleri sırasında önce silah ardından bıçak seçimlerinde hem kelebek bıçağın çıkardığı ses hem de bıçağı sallama animasyonu oldukça etkileyici. Özellikle son hayatta kalan oyuncu olduğunuzda takım arkadaşlarınız sizi izlerken kelebek bıçağı sallamak eşsiz bir duygu yaşatacak. Valorant oyuncularının şuanda en merak ettikleri sorular arasında kelebek bıçak kaç vp? sorusu yer alıyor.

Valorant Özel Harekat Kelebek Bıçak Kaç VP?

Valorant oyununda şuanda vitrinde yer alan Özel Harekat setinin içerisinde yer alan kelebek bıçak tek başına ayrı olarak da satın alınabilmektedir. Şuanda özel mağazalarda olmadığı için özel mağazaya düştüğünde kaç VP değerinde satılacağı merak konusu. İlk günden özel mağazalara düşürmeyi başaran oyunculardan öğrendiğimiz en kesin ve doğru VP fiyatını sizlere açıklıyoruz.

Valorant kelebek bıçak; 3550 VP fiyatına oyun içi mağazalarda satılmaktadır.

Reklam Alanı

Kelebek bıçak ya da Filipinlerdeki adıyla Balisong paralel iki saplı, katlanır bir bıçak çeşididir. Tek elle yapılan açma-kapama ve diğer ilgili hareketlerle özdeşleşmiştir. Batangas bıçağı ve Bente Nueve gibi isimlerle de bilinir.Balisongun 20. yüzyılın başlarında Filipinler’in Batangas ilinde yaygınlaştığı ve pratikliği sayesinde Filipinli savaş sanatı ustalarınca da benimsendiği bilinmektedir. Daha sonra ABD’ye ve buradan da tüm dünyaya yayılmıştır.

Valorant Özel Harekat Kelebek Bıçak Kaç VP?
Valorant Özel Harekat Kelebek Bıçak Kaç VP?

Valorant Kelebek Bıçak Kaç TL?

Valorant Kelebek Bıçak oyuna en son eklenen özel harekat setinin içerisindeki kostümü ortalama 140 TL değerindedir. İnternette 3550 VP satılmadığı için ve her sitenin VP fiyatları bir biriyle uyuşmadığından dolayı genel bir fiyat ortalaması yaptık. Özellikle 2500 + 1250 VP satın alınması oyuncular için daha karlı olacağını düşünüyoruz.

Valorant Özel Harekat Seti Nedir?

Valorant Özel Harekat Seti son güncellemeyle birlikte oyundaki vitrin alanına eklenen özel bir silah görünüm setidir. Mağaza’da silah ve yakın dövüş kaplamaları Vitrin ve Teklifler adlı iki kısımda rotasyonda olur. Vitrin kısmı iki haftada bir, Teklifler kısmı ise 2-3 günde bir değişir. VALORANT Puanları ya da kısaca VP, içerik açmak için kullanabileceğiniz seçkin para birimini ifade eder. VP ancak VALORANT oyun istemcisi içinden gerçek para kullanarak satın alınabilir.

Reklam Alanı
  1. Özel harekat Phantom: 1750 VP
  2. Özel harekat Silah 2: 1750 VP
  3. Özel harekat Silah 3: 1750 VP
  4. Özel harekat Silah 4: 1750 VP
  5. Özel harekat Kelebek Bıçak: 3550 VP

Mağaza’da bulunan öğeleri, gerçek dünyadaki satın alım yöntemlerini kullanarak edineceğin VP’leri kullanarak alabilirsin.

Mağaza görünümü, vitrindeki öğelere bağlı olarak rotasyona girer. Bir seti tamamlamak istiyorsan, koleksiyonların hafta bitiminde rotasyona girdiğini unutma. Tekil kaplamalar 24 saatte bir rotasyona girer; yani beğendiğin bir şey varsa, onu çok beklemeden kapmalısın! Çünkü rotasyona tekrar girip girmeyeceğinin garantisi yok.

31
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.