Valorant Maç Tekrarı İzleme

Valorant Maç Tekrarı İzleme

Valorant Maç Tekrarı İzleme için yapmanız gereken adımları anlatıyoruz. Bu sayede oynadığınız ve başkalarının maçlarının tekrarlarını izleyebileceksiniz. Riot Games tarafından geliştirilen Valorant kitlesi artmaya devam eden bir oyun. Oyuna yeni başlayanların kafalarında bir çok soru işareti olabiliyor. Bu ve benzeri tüm merak ettiğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz. Valorant Maç Tekrarı İzleme hakkında hazırladığımız rehberin detaylarını aşağıda bulacaksınız.

Valorant Maç Tekrarı İzleme Nasıl Yapılır?

Valorant Maç Tekrarı İzleme oyun paylaşıldığında olmayan bir özellikti. Fakat daha sonra gelen güncellemeler ile birlikte böyle bir şey gerçekten var olmaya başladı. Oynadığınız tüm maçların özetlerini kolayca izleyebileceksiniz. Riot Games’in geliştirdiği League of Legends oyununda da her oyuncu oynadığı maçları otomatik olarak kayıt altına alan sistem sayesinde daha sonralarında tekrar izleyebiliyorlar. Valorant içinde böyle bir sistem geliştiriliyor. Valorant Maç Tekrarı İzlemek için yapmanız gerekenler;

Valorant Maç Tekrarı İzleme Nasıl Yapılır?
Valorant Maç Tekrarı İzleme Nasıl Yapılır?
  1. Valorant oyununa giriş yapın,
  2. Karşılaşma geçmişi kısmına gelin,
  3. Tekrarını izlemek istediğiniz maçınızı karşılaşma geçmişinde bulun,
  4. Maç bilgilerinin sağ tarafında bulunan video ikonuna tıklayın,
  5. Valorant maç tekrarını izlemeye başlayın,

Şuanda oyunda böyle bir özellik bulunmamaktadır. Fakat çok yakında gelecek olan Valorant Maç Tekrarı İzleme için yukarıdaki adımlar işinize yarayacaktır.

Valorant Maç Tekrarı İzleme Programı ve Sitesi

Valorant Maç Tekrarı İzleme Programı ve Sitesi
Valorant Maç Tekrarı İzleme Programı ve Sitesi

Valorant Maç Tekrarı İzleme şuanda oyunda yer almadığı için bunu bir programla yapabilirsiniz. Video kaydetme programlarının bir çoğu bu işinize yarayacaktır. Maça başlamadan önce kaydetmeye başlayın ve maç sonrasında kaydı durdurun. Bunun için Camtasia gibi basit programlar dahi işinize yarar.

82
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. kenan dedi ki:

    hocam görsel olarak anlatır mısınız ?