Valorant Mobile Beta .com (Kayıt Ol / İndir)

 Valorant Mobile Beta .com (Kayıt Ol / İndir)
Okunuyor Valorant Mobile Beta .com (Kayıt Ol / İndir)

Valorant Mobile Beta için hazırlanan .com uzantılı bir İnternet sitesi son zamanlarda oldukça merak edilmeye ve araştırılmaya başlandı. valorantmobilebeta .com olarak yeni çıkan sitenin gerçek olup olmadığı merak ediliyor. Günümüzün en popüler FPS ve strateji türündeki başarılı yapımı kendisini geliştirmeye devam ediyor. Oyunun yapımcısı Riot Games çıkardığı oyunların mobil versiyonlarını da çıkarmaya başladı. Günümüzde mobil oyuncu sayısının çok fazla artması artık yeni nesil bilgisayar oyunlarının mobil versiyonlarının da çıkmasını sağlıyor. League of Legends ve TFT gibi oyunlarının mobil versiyonlarının çıkmasının ardından şimdi de Valorant için bir mobil oyun yapıldığı söylenmişti. Haberin üzerinden bir süre geçmesinin ardından yabancı kaynaklar Valorant Mobile Beta .com isimli bir sitenin varlığını keşfetti.

Valorant Mobile Beta

Özellikle sosyal medya uygulamarında ve video paylaşım sitelerinin altına yorum olarak yazılmaya başlanan valorantmobilebeta .com adresi gerçek olabilir mi?. Konuyla ilgili herhangi bir resmi açıklama yapılmadı. Veyahut Valorant Mobil Beta sürümünün çıkacağını bilen birisi bu domaini aldı ve reklamını yapmak için mi tüm bunları yapıyor?. Kafalar oldukça karışık, çünkü bunlarla ilgili resmi açıklamaların yapılmaması oyuncuların kafalarındaki soru işaretlerini arttırıyor.

Valorant Mobile Beta
Valorant Mobile Beta

Site bir süre açık durmasının ardından şuanda kapalı konumda. Bazı oyuncular buradan gerçek Riot Games hesaplarıyla kayıt olmaya çalışmışlar. Eğer site açıkken buraya kayıt olduysanız Riot Games bilgilerinizi güncellemenizi öneririz. Şuanda resmi bir site olup olmadığı hala kesin değil.

Valorant Mobile Beta APK İndir

Valorant Mobile Beta resmi sitesi üzerinden Android ve İOS işletim sistemli cihazlar için İndir bağlantıları paylaşılacaktır. Şuanda Valorant Mobile Beta .com gibi sonradan hazırlanan veya resmi olduğu kanıtlanmayan sitelerden oyunu APK İndir şeklinde yüklemeye çalışmayın. Günümüzdeki dolandırıcılık çeşitlerinin en yaygın hallerinden bir tanesi. Dosyaların içerisine zararlı yazılımlar yerleştirerek sizi kandırmaya çalışabilirler. Başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgileriniz tehlikeye girecektir. Uygulama mağazası harici bu tür dosyaları gerçek olmayan sitelerden indirmek oldukça tehlikelidir. Bu konuda şimdiden bir uyarı yapmak istedik.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
291 okunma
okunma3329
0 yorum