Valorant Nişangah Kodu Nedir?

 Valorant Nişangah Kodu Nedir?
Okunuyor Valorant Nişangah Kodu Nedir?

Valorant Nişangah Kodu Nedir? şeklinde yapabilmeniz için gerekenleri anlattık. 2022 yılında işinize yarayacak en doğru profesyonel ayarları sunuyoruz. Riot Games tarafından geliştirilen ünlü FPS oyunu Valorant’da nişangah ayarlarının önemi çok fazla. Her ne kadar mermiler PUBG gibi gerçekçi fizik kurallarında ilerlemese de düşmana öldürücü hasarlar vurabilmek için kafa bölgesine ateş edilmesi gerekiliyor.

Basit oyunlar gibi de bir sisteme sahip olmamasından dolayı Valorant Nişangah Kodu Nedir? bir şekilde ayarlanması gereken önemli bir ayardır. E sporcular ve Twtich yayıncılarının da kullandığı Valorant Nokta Nişangah Kodu Nedir? her oyuncunun işine yarayacağını düşünüyoruz. Sizde bu ayarlar sayesinde rakiplerinizi daha rahat bir şekilde vurabileceksiniz. İnternette nokta nişangah için bir çok ayar bulunuyor fakat sizlere verdiğimiz ayarlar profesyonel oyuncuların tercihi olan ayarlardır.

Valorant Nokta Nişangah Kodu

Valorant Nokta Nişangah Kodu Nedir? için profesyonel ayarları olduğunun altını çizme sebebimizin bir nedeni var. Profesyonel oyuncular bu tür ayarları klasik düzenlemelerle gerçekleştirmiyorlar. Silahların tepkileri, oyuncunun bakış açısı, oyunun genel yapısı gibi bir çok sebepler ön görülerek hazırlanmaktadır. Bu yüzden sizlere verilen Valorant Nişangah Kodu Nedir? için en iyisini aşağıda bulacaksınız.

Valorant Nokta Nişangah Ayarları
Valorant Nokta Nişangah Kodu Nedir?
Nişangah AyarlarıNokta İçin Gerekenler:
Merkez NoktaAçık
Merkez Nokta Saydamlığı1
Merkez Nokta Kalınlığı2
Ana Çizgi Saydamlığı0
İç Çizgi Saydamlığı0
Dış Çizgi0
Valorant Nokta Nişangah Ayarları

Yukarıda verilen ayarları oyun içerisinden değiştirebilirsiniz. Nasıl yapıldığını bilmeyenler için aşağıda anlattık. Valorant Nişangah Kodu Nedir? hakkında sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Valorant Nokta Nişangah Kodu Nedir?

Valorant Nokta Nişangah Ayarları Nasıl Yapılır?
Valorant Nokta Nişangah Kodu Nedir?

Valorant Nokta Nişangah Kodu Nedir? için yukarıda verdiğimiz değerleri kullanmanız gerekiyor. Öncelikle Valorant oyununa giriş yapın ve sağ üstten ayarlara tıklayın. Sonrasında Nişangah sekmesine tıklayın. Nişangah sekmesinin altında yer alan Merkes Nokta özelliğini açık olarak işaretleyin. Merkez Nokta Saydamlığı değerini 1, Merkez Nokta Kalınlığı değerini 2, Ana Çizgi Saydamlığı değerini 0, İç Çizgi Saydamlığı değerini 0 ve Dış Çizgi değerini 0 olarak işaretleyip kaydedin. Valorant Nokta Nişangah Ayarları hazır olmuş olacak. Oyuna giriş yaparak nokta nişangahınız ile mücadele edebilirsiniz.

Valorant Nokta Nişangah Kodu

Valorant Nokta Nişangah Kodu verilirken hiç bir zaman renk önerilmez. Bir renk seçerken kırmızı gibi dikkat çekeceğini umduğunuz renkleri tercih etmiyoruz. Haritaların genel yapısı var sayılarak her yerde belli olabilecek turkuaz gibi renkleri öneriyoruz. Profesyonel oyuncular genellikle renk seçimi için Cam Gözü rengini tercih ediyorlar. Tabi ki yine de son karar sizindir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın