Valorant Nişangah Kopyalama Kodu ve Sitesi (2023)

 Valorant Nişangah Kopyalama Kodu ve Sitesi (2023)
Okunuyor Valorant Nişangah Kopyalama Kodu ve Sitesi (2023)

Valorant Nişangah Kopyalama Kodu ve Sitesi (2023) konuyla ilgili çok araştırmalar yapılmasının ardından içeriği 2023 yılına özel olarak tekrar güncel şekilde oluşturduk. Her gün yenilemeye devam ederek bu konuyla ilgili sizlere detaylı bilgiler sunmaya devam edeceğiz.

Valorant Nişangah Kopyalama Kodu ve Sitesi şeklinde yapabilmeniz için gerekenleri anlattık. 2023 yılında işinize yarayacak en doğru profesyonel ayarları sunuyoruz. Riot Games tarafından geliştirilen ünlü FPS oyunu Valorant’da nişangah ayarlarının önemi çok fazla. Her ne kadar mermiler PUBG gibi gerçekçi fizik kurallarında ilerlemese de düşmana öldürücü hasarlar vurabilmek için kafa bölgesine ateş edilmesi gerekiliyor.

Basit oyunlar gibi de bir sisteme sahip olmamasından dolayı Valorant Nişangah Kopyalama Kodu ve Sitesi bir şekilde ayarlanması gereken önemli bir ayardır. E sporcular ve Twtich yayıncılarının da kullandığı Valorant Nokta Nişangah Kopyalama Kodu ve Sitesi her oyuncunun işine yarayacağını düşünüyoruz. Sizde bu ayarlar sayesinde rakiplerinizi daha rahat bir şekilde vurabileceksiniz. İnternette nokta nişangah için bir çok ayar bulunuyor fakat sizlere verdiğimiz ayarlar profesyonel oyuncuların tercihi olan ayarlardır.

Valorant Nokta Nişangah Kodu

Valorant Nokta Nişangah Kopyalama Kodu ve Sitesi için profesyonel ayarları olduğunun altını çizme sebebimizin bir nedeni var. Profesyonel oyuncular bu tür ayarları klasik düzenlemelerle gerçekleştirmiyorlar. Silahların tepkileri, oyuncunun bakış açısı, oyunun genel yapısı gibi bir çok sebepler ön görülerek hazırlanmaktadır. Bu yüzden sizlere verilen Valorant Nişangah Kopyalama Kodu ve Sitesi için en iyisini aşağıda bulacaksınız.

Valorant Nokta Nişangah Ayarları
Valorant Nokta Nişangah Kopyalama Kodu ve Sitesi
Nişangah AyarlarıNokta İçin Gerekenler:
Merkez NoktaAçık
Merkez Nokta Saydamlığı1
Merkez Nokta Kalınlığı2
Ana Çizgi Saydamlığı0
İç Çizgi Saydamlığı0
Dış Çizgi0
Valorant Nokta Nişangah Ayarları

Yukarıda verilen ayarları oyun içerisinden değiştirebilirsiniz. Nasıl yapıldığını bilmeyenler için aşağıda anlattık. Valorant Nişangah Kopyalama Kodu ve Sitesi hakkında sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Valorant Nokta Nişangah Kopyalama Kodu ve Sitesi

Valorant Nokta Nişangah Ayarları Nasıl Yapılır?
Valorant Nokta Nişangah Kopyalama Kodu ve Sitesi

Valorant Nokta Nişangah Kopyalama Kodu ve Sitesi için yukarıda verdiğimiz değerleri kullanmanız gerekiyor. Öncelikle Valorant oyununa giriş yapın ve sağ üstten ayarlara tıklayın. Sonrasında Nişangah sekmesine tıklayın. Nişangah sekmesinin altında yer alan Merkes Nokta özelliğini açık olarak işaretleyin. Merkez Nokta Saydamlığı değerini 1, Merkez Nokta Kalınlığı değerini 2, Ana Çizgi Saydamlığı değerini 0, İç Çizgi Saydamlığı değerini 0 ve Dış Çizgi değerini 0 olarak işaretleyip kaydedin. Valorant Nokta Nişangah Ayarları hazır olmuş olacak. Oyuna giriş yaparak nokta nişangahınız ile mücadele edebilirsiniz.

Valorant Nokta Nişangah Kodu

Valorant Nokta Nişangah Kodu verilirken hiç bir zaman renk önerilmez. Bir renk seçerken kırmızı gibi dikkat çekeceğini umduğunuz renkleri tercih etmiyoruz. Haritaların genel yapısı var sayılarak her yerde belli olabilecek turkuaz gibi renkleri öneriyoruz. Profesyonel oyuncular genellikle renk seçimi için Cam Gözü rengini tercih ediyorlar. Tabi ki yine de son karar sizindir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın