Valorant Oni 2.0 Ne Zaman Gelecek ve Çıkacak? 2023

 Valorant Oni 2.0 Ne Zaman Gelecek ve Çıkacak? 2023
Okunuyor Valorant Oni 2.0 Ne Zaman Gelecek ve Çıkacak? 2023

Valorant Oni 2.0 skin setini merak eden oyuncular için ne zaman geleceği ve çıkacağıyla ilgili soruları cevapladık. Aynı zamanda Oni 2.0 isimli silah görünüm kostüm seti hakkındaki diğer bilgileri de sizlerle paylaşıyoruz. Ülkemizde en çok aktif olarak oynanan FPS oyunlarının başında gelen Valorant dünya çapında da milyonlarca oyuncuya sahip. Sürekli olarak oyun içerisindeki silahlara ait skin görüntüleri eklenerek oyunculara sunulmaya devam ediyor. En son olarak Valorant’da yayınlanan Oni 2.0 hakkında paylaşılan fotoğraflar tüm oyuncuların dikkatini çekmeyi başardı. Şimdiden almak isteyenler ve kullanmak için sabırsızlananlar ne zaman çıkacağıyla ilgili tarihi araştırıyorlar.

Valorant Oni 2.0 İçeriği Nedir?

Valorant Oni 2.0 ismine sahio olan yeni güncellenmiş görünümleriyle Skin paketi içerisinde Vandal, Katana Bıçak, Shorty, Bucky, Guardian, Phantom ve pençe bıçak gibi silahlara ait skinlerden oluşmaktadır. Aşağıda hem oyun için görünümleri hem de pakete dair diğer ayrıntıları da sizlerle paylaşacağız. Genellikle Katana ve Vandal için olan Oni 2.0 görünümleri tüm oyuncuların ilgisini topladı.

Valorant Oni 2.0 Ne Zaman Gelecek ve Çıkacak? 2023
Valorant Oni 2.0 Ne Zaman Gelecek ve Çıkacak? 2023

Bu yeni skin paketi bilgisinin en önemli kısmı resmi olarak açıklanmadan önce sızdırılan bilgiler arasında yer almasından kaynaklanmadık. Bu bilgiler arasında Katana dahil olmak üzere tüm silah görünümlerinin 4 varyant renk seçenekleri de olacağı yer alıyor. İlk versiyonunda 3 renk olduğundan dolayı bu paket için de pek bir değişiklik olmayacağı düşünülüyordu lakin gelmiş geçmiş en iyi paketler arasına gireceği şimdiden düşünülmeye başlandı.

Paket içeriği;

  • Katana Bıçağı Oni 2.0 (4 Varyant)
  • Pençe Bıçağı Oni 2.0 (4 Varyant)
  • Vandal Oni 2.0 (4 Varyant)
  • Shorty Oni 2.0 (4 Varyant)
  • Bucky Oni 2.0 (4 Varyant)
  • Guardian Oni 2.0 (4 Varyant)
  • Phantom Oni 2.0 (4 Varyant)

Aynı zamanda bu skinler önceki paketteki gibi vuruş ve bitiş animasyonlarının da ekleneceği düşünülüyor.

Valorant Oni 2.0 Ne Zaman Gelecek? ve Ne Zaman Çıkacak?

Valorant Oni 2.0 hakkındaki şuanda piyasa dolaşan bilgiler sızıntı bilgilerden kaynaklanmaktır. Riot Games resmi olarak paketin tam tarihini duyurmadığı için ne zaman geleceği ve ne zaman çıkacağı yönündeki haberler sadece iddiadan ibarettir. Lakin önceki paketlerin geldiği tarihlere ve durumlara bakıldığı zaman bu paketin çıkış tarihi hakkında da güçlü iddialarımız bulunuyor.

10 Mart Cumartesi günü gelecek olan Oni 2.0 Paketi ile birlikte 6. Bölüm 2. Kısım başlayacak.

Valorant Oni 2.0 Ne Zaman Gelecek? ve Ne Zaman Çıkacak?
Valorant Oni 2.0 Ne Zaman Gelecek? ve Ne Zaman Çıkacak?


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın