Valorant Prime Gaming Hediyesi Nasıl Alınır?

Valorant Prime Gaming Hediyesi Nasıl Alınır?

Valorant Prime Gaming adı altında başlattığı etkinlikte oyuncularına bedava hediyeler dağıtıyor. Bu hediyeleri nasıl alabileceğinizi sizlere anlatıyoruz. Valorant ve Prime Gaming iş birliği sonucunda oyuncuları çok sevindirecek bir gelişme yaşandı. Tüm oyuncuların yararlanabileceği hediyeler 18 Eylül tarihinden itibaren dağıtılmaya başlanıyor. Tabi’ki her etkinlikte olduğu gibi bu ödülleri alabilmek için de bazı şartları yerine getirmeniz gerekiyor.

Valorant Prime Gaming Etkinliğinde silah uğurları, spreyler ve daha bir çok farklı eşyayı bedava dağıtacak. Detayları aşağıda bulacaksınız. Merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz.

Valorant Prime Gaming

Valorant Prime Gaming, sektöründe iki büyük liderin iş birliği içerisine girmesi ile gerçekleşti. Bu iş birliği tüm Valorant oyuncularının işine yarayacak bedava hediyeleri getirdi. 18 Eylül tarihinde Güzel Vuruş Silah Uğurunun dağıtılmasıyla başlayacak olan hediye şöleni her gün farklı hediyelerle devam edecek.

Valorant Prime Gaming
Valorant Prime Gaming

Valorant Prime Gaming Hediyeleri Nasıl Alınır?

Valorant Prime Gaming Hediyelerini alabilmek için Amazon Prime üyesi olmanız gerekiyor. Sonrasında Valorant hesabınızı Amazon Prime ile bağlayarak gelecek ödülleri hiç bir şey yapmadan alabilirsiniz.

Amazon Prime hesabı oluşturmak için ücret ödemeniz gerekiyor. Fakat 30 günlük bedava Prime üyeliği işinize yarayacak. Hiç bir ücret ödemeden 30 günlük üyelik alın ve sonrasında üyeliğinizi iptal ettirin. Eğer üyeliğinizi iptal ettirmeniz sizden ücret kesecektir.

Valorant Prime Gaming Hediyeleri Nasıl Alınır?
Valorant Prime Gaming Hediyeleri Nasıl Alınır?

Valorant Prime Gaming ile ilgili güncel bilgileri aktarmaya devam edeceğiz. Merak ettiğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

15
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.