Valorant Remake Atma Kodu Nasıl Yapılır? (2023)

Valorant Remake Atma Kodu Nasıl Yapılır? (2023)

Valorant Remake Atma Kodu Nasıl Yapılır? (2023) ülkemizde çok fazla özel içeriğe sahip olmasa hakkında tüm güncel içeriği sizler için üretmeye devam ediyoruz. Çok ilgi almayan bazı konularla ilgili böylesine rehber niteliği taşıyacak bilgileri bulmakta zor olabiliyor. Bu sebeplerden dolayı sizlere en iyi içeriği en hızlı şekilde sunmak adına güncelliyor ve detaylandırmaya devam ediyoruz.

Valorant Remake Atma Kodu Nasıl Yapılır? sayesinde sohbet ekranından nasıl farklı renklerde mesaj yazabileceğinizi anlatıyoruz. 2023 yılında fark edilen bu kodların bir açık mı? yoksa özellik mi? sorularını da cevapladık. Gelin oyununuzu renklendirin. Dünyaca ünlü strateji oyunu olan League of Legends’in kurucusı Riot Games tarafından tasarlanan Valorant, kısa sürede FPS sektöründe lider oyunlar arasına girmeyi başardı. Daha önce oynadığımız tüm çevrim içi FPS oyunlarından daha farklı bir içeriğe sahip olması ve tüm bunları başarılı bir dengeye oturtması herkesin beğenisini topladı. Tabi ki böylesine bir oyunda bolca hata görmekde oldukça normal karşılanıyor. Her ne kadar oyun ilk çıktığı günlerdeki kadar büyük ve fazla hatayla karşılaşılmasa da bazen küçük kod oyunları sayesinde Herkese Yazma Tuşu olayı gibi durumlarla karşılaşabiliyoruz. Eğer bir maçta denk geldiyseniz veya böyle bir şey olduğunu duyduysanız Valorant Remake Atma Kodu Nasıl Yapılır? sorusunu elbette sormuşsunuzdur.

Valorant Remake Atma Kodu Nasıl Yapılır?

Valorant Remake Atma Kodu Nasıl Yapılır?, oyundaki sohbet ekranına yazacağınız bir kod ile mümkün kılınmaktadır. Kırmızı ve Mavi Takım, uyarı yazıları ve sistem mesajları için farklı renkler belirlenmiştir. Çoğu oyuncu bunun bir özellik olduğunu düşünse de bu bir açıktır. Eğer her oyuncu dilediği renkte yazabiliyor olursa oyundaki sistem mesajlarının sarı olması, takım mesajlarının ayırt edilememesi gibi durumlar oluşur. Her oyunda olduğu gibi bu oyununda arka planını bildiğiniz üzere kodlar oluşturmaktadır. Sohbet özelliğindeki bir açığı fark eden yabancı oyuncu, sohbete yazılacak kodlarla oyun içerisinde renkli yazma yöntemini bulmuş durumda. Henüz bu konuyla ilgili Riot Games resmi bir açıklama yapmadı, gelecek güncellemelerde bunun önüne geçileceğini düşünüyoruz. Şimdiden bunu kullanarak dikkat çekmek istiyor veya arkadaşlarınızı kandırmak istiyorsanız aşağıda paylaştığımız kodlardan yararlanabilirsiniz.

Kırmızı, Pembe, Sarı, Yeşil ve Mavi olmak üzere bir birinden farklı renk kodlarını kullanarak sohbet mesajlarınızdaki yazılarınızın rengini değiştirebilirsiniz. Aşağıda hangi renkte yazmak istiyorsanız o renge ait kodu kopyalayın. Daha sonra yazı alanı kısmına mesajınızı yazın ve yapıştırın. Mesaj gönderildikten sonra kodlar gözükmeyecek ve yazı alanına yazdığınız mesajınızın rengi değişecektir.

Valorant Renkli Yazı Yazma Kodu (Nasıl Yazılır?)
Valorant Remake Atma Kodu Nasıl Yapılır?

Valorant Remake Atma Kodu

Valorant Remake Atma Kodu Nasıl Yapılır? olarak şuanda kullanabileceğiniz 5 farklı kod bulunmaktadır. Sohbette görülen 5 rengi de sizlere aşağıda verdiğimiz kodlarla kendi sohbetinizden ve sizin elinizden çıkacak yazılarla değiştirebileceksiniz. Daha farklı renklere ait kodlarda bulunduğu zaman yine buradan güncel olarak aktaracağız. Aynı zamanda Valorant oyununda herkese yazı yazmanızı sağlayan kodlarla ilgili bir video da hazırlayacağız. Anlamadığınız ve yapmakta zorlandığınız noktalarda videodan yardım alabilirsiniz.

Eğer kodları birleştirerek farklı renklere sahip yazılar tasarlamak istiyorsanız aşağıda verdiğimiz renk kodlarını bir not defterine yapıştırarak oradan düzenleyebilirsiniz.

  • <enemy>Kırmızı Yazı</>
  • <team>Mavi Yazı</>
  • <system>Sarı Yazı</>
  • <notification>Yeşil Yazı</>
  • <warning>Pembe Yazı</>

Valorant Yazı Rengi Değiştirme ile Oyun Kapanıyor Şakası

Valorant Renkli Yazı Kodları
Valorant Herkese Yazma Tuşu

Valorant Yazı Rengi Değiştirme sayesinde yalnızca kodu kullanarak sıradan mesajlaşmalar haricinde daha ilgi çekici şakalar da yapabiliyoruz. Tarafımızca düşünülen ve hazırlanan oyun kapanıyor mesajını arkadaşlarınıza göndererek onları kandırabilirsiniz. Aynı zamanda girdiğiniz maçlarda takım arkadaşlarınıza veya rakiplere de mesajı gönderip şaka yapma imkanınız bulunmaktadır.

<enemy>error5758</>
<team>error5758</>
<notification>error5758</>
<warning>error5758</>
<system>3 Saniye Sonra Oyun Kapanacak…</>
<enemy>error5758</>
<team>error5758</>
<notification>error5758</>
<warning>error5758<./>
<system>2 Saniye Sonra Oyun Kapanacak…</>
<enemy>error5758</>
<team>error5758</>
<notification>error5758</>
<warning>error5758</>
<system>1 Saniye Sonra Oyun Kapanacak…</>
<enemy>error5758</>
<team>error5758</>
<notification>error5758</>
<warning>error5758</>
<system>Oyun kapatılıyor…</>

13
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.