Valorant RGX 2.0 Kaç VP? (Kelebek Bıçak)

 Valorant RGX 2.0 Kaç VP? (Kelebek Bıçak)
Okunuyor Valorant RGX 2.0 Kaç VP? (Kelebek Bıçak)

Valorant RGX 2.0 Kaç VP ile ilgili 2021 yılında oyuncuların kafasını karıştıran çok fazla soru bulunuyor. Öncelikle Kaç VP ve Kaç TL? olduğunu cevaplıyor ve daha sonra RGX 2.0 setiyle ilgili güncel detayları sizlerle paylaşıyoruz. Riot Games tarafından geliştirilen günümüzün en popüler FPS oyununda hala dengeler eşit sağlanmaktadır. Her ne kadar oyundaki silahları donatabileceğimiz skinler oldukça pahalı olsa da herhangi bir güç dengesini etkilememesi işte bu oyunun en güzel yanı. Son güncellemeyle birlikte Valorant mağazasındaki vitrine eklenen Özel Harekat seti çoğu oyuncunun meraklı sorularına maruz kalıyor.

Valorant RGX 2.0 Nedir?

Valorant RGX 2.0 son güncellemeyle birlikte oyundaki vitrin alanına eklenen özel bir silah görünüm setidir. Mağaza’da silah ve yakın dövüş kaplamaları Vitrin ve Teklifler adlı iki kısımda rotasyonda olur. Vitrin kısmı iki haftada bir, Teklifler kısmı ise 2-3 günde bir değişir. VALORANT Puanları ya da kısaca VP, içerik açmak için kullanabileceğiniz seçkin para birimini ifade eder. VP ancak VALORANT oyun istemcisi içinden gerçek para kullanarak satın alınabilir.

Mağaza’da bulunan öğeleri, gerçek dünyadaki satın alım yöntemlerini kullanarak edineceğin VP’leri kullanarak alabilirsin.

Mağaza görünümü, vitrindeki öğelere bağlı olarak rotasyona girer. Bir seti tamamlamak istiyorsan, koleksiyonların hafta bitiminde rotasyona girdiğini unutma. Tekil kaplamalar 24 saatte bir rotasyona girer; yani beğendiğin bir şey varsa, onu çok beklemeden kapmalısın! Çünkü rotasyona tekrar girip girmeyeceğinin garantisi yok.

Valorant Özel Harekat Seti
Valorant RGX 2.0

Valorant RGX 2.0 Kaç VP?

Valorant RGX 2.0 toplu satın alımlarda çok daha uygun olmaktadır. Fakat set içerisindeki tüm silahları istemiyorsanız ve yalnızca beğendiğiniz silah skinini almak istiyorsanız ücreti aşağıda yazmaktadır. Valorant Özel Harekat Seti 7.100 VP ile vitrinde satışa çıkmıştır.

  • RGX 2.0 Phantom: 1750 VP
  • RGX 2.0 Silah 2: 1750 VP
  • RGX 2.0 Silah 3: 1750 VP
  • RGX 2.0 Silah 4: 1750 VP
  • RGX 2.0 Kelebek Bıçak: 3550 VP


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın