Valorant Savaş Bileti Ne Zaman Bitiyor?

Valorant Savaş Bileti Ne Zaman Bitiyor?

Sizler için Valorant Savaş Bileti Ne Zaman Bitiyor? sorusunun cevabını bulduk. Oyuncuların işine yarayacak bu önemli bilgiye doğrudan ulaşabilirsiniz. Dünya genelinde milyonlarca oyuncusu ve ülkemizde de yüzbinlerce oyuncusu olmasına rağmen oyunla ilgili çok fazla içerik üretilmiyor. Valorant oyuncuları kafalarını karıştıran soruların cevaplarını yerli içeriklerde bulamadıkları için konuya biz el atıyoruz. Valorant Savaş Bileti Ne Zaman Bitiyor? gibi merak ettiğiniz her sorunun cevabını bizde bulacaksınız.

Valorant Savaş Bileti Ne Zaman Bitiyor?

Valorant Savaş Bileti Ne Zaman Bitiyor? sorusu çok sorulmasına rağmen konuyla ilgili oyuncuların bilgilerinin az olduğunu görüyoruz. Öncelikle sizler için Savaş Bilenin ne işe yaradığını özet halinde anlatarak başlayacağız.

Valorant Savaş Bileti Ne Zaman Bitiyor?
Valorant Savaş Bileti Ne Zaman Bitiyor?
  • VALORANT oynamak için vaktinizi harcıyorsanız o halde XP de kazanıyorsunuz demektir; bilette ilerleyerek koleksiyonunuza ekleyeceğiniz birbirinden güzel kozmetik içerikleri açabileceksiniz.
  • Seçkin Savaş Bileti almak istemeyen oyuncularsa, Savaş Bileti’nin geçerli olduğu süre zarfında oyuna verdikleri emeklerin karşılığı olacak ödüller kazanabilecek. “Ben ta o zamanlar oyunu oynuyordum,” diyebilme ayrıcalığının herkes için gurur verici bir his olmasını istiyoruz.
  • Savaş Bileti’nin seçkin versiyonunu almak size sadece daha fazla ödül kazandıracak. Yoksa bizde öyle parayı basıp kazanmak yok.
  • Ödüllerin kalitesi, bizim için sayısından çok daha önemli.

Valorant Savaş Bileti, son güncelleme ile gelen 3. kısım olarak 13 Ekim’de başladı ve 4 Kasım 2020 tarihinde bitiyor.

Valorant Savaş Bileti Ne Zaman Bitiyor? konusuyla ilgili sormak istediğiniz farklı sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

12
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.