Valorant Şenlik Kart Kodları (Nereye Yazılır?)

 Valorant Şenlik Kart Kodları (Nereye Yazılır?)
Okunuyor Valorant Şenlik Kart Kodları (Nereye Yazılır?)

Valorant Şenlik Kart Kodları sizlerle paylaşıyor ve bu kodlar nereye yazılır? sorusunun cevabını açıklıyoruz. Bir birinden harita kartların sahibi olmak istiyorsanız hemen bu kodları bedava olarak kullanın, çok yakında süreleri dolacak. Onur haftası kutlamaları doğrultusunda oyuna bu kartları ekleyen Valorant tüm oyuncuların bedava olarak yararlanmasını sağlıyor. LGBT Bireyleri destekleyen Valorant, Türkiye için getirdiği onur haftasına özel kartlardan da anlayabilirsiniz. Oyun haberleri ve medyada dünyanın en popüler oyununun bu özel kartlarından hiç söz edilmedi. Hatta çoğu oyuncu dahi Valorant şenlik kart kodlarının nerede bulunduğunu ve nasıl kullanabileceklerini bilmiyorlar.

Valorant Şenlik Kart Kodları 2021

Valorant Şenlik Kart Kodları olarak aşağıda listelediğimiz her bir kod ayrı birer karta aittir. Tüm kodları kullanabilir ve tüm kartların sahibi olabilirsiniz. 2021 yılında onur haftası gibi farklı özel günlerde yapılacak olan etkinlikler doğrultusunda oyuna eklenen bedava kart kodlarını yine sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Valorant Şenlik Kart Kodları 2021
Valorant Şenlik Kart Kodları 2021
  1. Primary
  2. Twilight
  3. Sherbet
  4. Cottoncandy
  5. Galactic
  6. Sunset
  7. Prismatic

Duality Kart Kodu

Ekstra olarak yine duyurulmayan fakat Valorant oyuncularına bedava olarak dağıtılan bir diğer kart kodu da, Duality oldu. Aşağıdaki kodu kullanarak bir diğer ücretsiz kartınızı alabilirsiniz.

  • Valorant Duality Kart Kodu: YTILAUD
Duality Kart Kodu
Duality Kart Kodu

Valorant Şenlik Kart Kodları Nasıl Kullanılır?

Valorant Şenlik Kart Kodları ve bir tane daha açıkladığımız duality kart kodunu aşağıda anlattığımız şekilde kullanabilirsiniz. Oldukça basit adımlar sayesinde bu kartları hesaplarınıza aktarmanız mümkündür.

Yukarıda vermiş olduğumuz “Kodları Kullan” butonuna basın. Ardından Riot Games hesabınızla oturum açın. Yukarıda vermiş olduğumuz 8 farklı kodu karşınıza çıkan alana tek tek yapıştırarak ödüllerinizin sahibi olun. Bu kodlar dilediğiniz kadar farklı hesaptan alınabilmektedir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
197 okunma
okunma4031
0 yorum