Valorant Server Değiştirme

Valorant Server Değiştirme ile Türkiye sunucusundan başka bir ülkenin sunucusuna geçiş yapabilirsiniz. Bunu 2020 yılında nasıl yapacağınızı anlatıyoruz. Oyuncular bize konuyla ilgili çok sık sorular soruyorlardı. Herkesin sorusunu bir bir cevaplamak yerine Valorant Server Değiştirme hakkında bir rehber hazırlamak istedik. Bu rehberimizde sık sorduğunuz sorunun en açık cevabını bulacaksınız. Eğer hala bu konuyla ilgili merak ettiğiniz sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

Valorant Server Değiştirme Nedir?

Valorant Server Değiştirme, bulunduğumuz ülke olan Türkiye sunucularından çıkıp başka ülkenin sunucularında oyun oynama işlemine denir. Türkiye sunucularında rakip ve takım arkadaşları genellikle Türk oluyor.

Valorant Server Değiştirme Nedir?
Valorant Server Değiştirme Nedir?

Fakat bizim ülkemizdeki çoğu oyuncu kitlesinin oyunu kötü etkileyecek hareketler yaparak bundan eğlenmesi çoğu profesyonel oyuncunun hoşuna gitmiyor. Bu gibi bir çok sebepten dolayı başka ülkelerin oyuncularıyla oynamak isteyen oyuncular da bu yöntemi kullanıyorlar.

Reklam Alanı

Valorant Server Değiştirme Nasıl Yapılır?

Valorant Server Değiştirme işlemini nasıl gerçekleştirebileceğinizi aşağıda anlatıyoruz. Peki siz neden server değiştirmek istiyorsunuz? yoruma yazabilirsiniz. Türkiye sunucusundan neden memnun olmadığınızı ve Valorant Server Değiştirme için araştırma yapmanıza sebep olan konuları merak ediyoruz.

Valorant Server Değiştirme Nasıl Yapılır?
Valorant Server Değiştirme Nasıl Yapılır?

Valorant Server Değiştirme işlemi legal bir yöntem değildir. Oyun sunucular arasında oyuncu geçişine izin vermiyor. Her bölgeye özel oluşturdukları sunucularda oyuncuların kalmasını istiyor. Bu sebepten dolayı Türkiye sunucusunda oynamak istemiyorsanız bunu oyun içerisinden gerçekleştiremezsiniz.

Valorant Server Değiştirme için Tek Çare VPN

Valorant Server Değiştirme için şuanda tek yapabileceğiniz VPN indirmek olacaktır. Bilgisayarınıza indireceğiniz VPN programları sizi başka bir ülkedeymiş gibi gösterebilir.

Reklam Alanı

Fakat bu durumun bazı kötü etkileri de oluyor. Çoğu profesyonel ve kaliteli VPN programı paralı. Bunun içinde bir ücret ödemeniz gerekebilir. Belki gelecek güncellemeler de Valorant Server Değiştirme oyun içerisinden gerçekleşebilir fakat şuanda böyle bir durum söz konusu değil.

Valorant Server Değiştirmenin Kötü Etkileri

Valorant Server Değiştirme fikri her ne kadar kulağa güzel gelse de bu durumun kötü etkileri de çok fazla. Öncelikle VPN programı kullanacağınız için oyundan aldığınız FPS oranları yükselecek. Bu yüzden daha kötü bir İnternetle oynayacaksınız.

Aynı zamanda yabancı sunuculardaki oyuncularla iletişim problemleriniz doğacak. Dilini anlamadığınız oyuncularla iletişim kuramazsınız ve bu durumda sizi sürekli bir kaç adım geriye atar. Valorant Server Değiştirme hakkındaki düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

12
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.