Valorant Shipping EXE Hatası Çözümü

 Valorant Shipping EXE Hatası Çözümü
Okunuyor Valorant Shipping EXE Hatası Çözümü

Valorant Shipping EXE Hatası sonrasında error alan oyunculara güncel çözüm yöntemini anlattık. 2021 yılı boyunca hatayla karşılaşan oyunculara güncel şekilde yardımı buradan sağlayacağız. Hatayla ilgili resmi Valorant sitesinde herhangi bir çözüm veya açıklama bulunmamaktadır. Aynı zamanda Türkçe kaynaklarda Valorant Shipping EXE Hatası hakkında yine içerik bulunmuyor. Bu açığı gördüğümüz için ülkemizdeki milyonlarca Valorant oyuncusu mağdur edebilecek bu sorunu nasıl çözebileceğinizi anlatmaya çalıştık.

Valorant Shipping EXE Hatası Nedir?

Valorant Shipping EXE Hatası
Valorant Shipping EXE Hatası

Valorant Shipping EXE Hatası sebebi tam olarak saptanamayan genel bir hata mesajıdır. Fakat bu hata sonrasında oyuncular oyuna giriş yapamazlar. İlk olarak oyunun sunucularından kaynaklandığı düşünülse de daha sonrasında oyuncuların çözmesi gereken bir hata olduğu anlaşıldı. Oyuna giriş yaparken “Valorant Shipping.exe” ile karşılaştıysanız aşağıdaki çözüm yöntemlerini deneyebilirsiniz. Hatanın sebebi oyuncudan oyuncuya değişiklik gösterdiği için çözüm yöntemleri de farklı oluyor.

Valorant Shipping EXE Hatası Çözümü (VALORANT-Win64-Shipping.exe)

VALORANT-Win64-Shipping.exe olarak karşılaşılan bu hatayı çözebilmenizi sağlayacak yöntemler aşağıda maddeler halinde anlatıldı. Hepsini deneyerek hatanın geçip geçmediğini kontrol edin. Eğer hala Valorant Shipping EXE Hatasıyla karşılaşıyorsanız bize bildirin.

1. Yöntem

  1. Bilgisayarınızda bulunan anti virüs programını kapatın.
  2. Bilgisayarınızı yeniden başlatın.
  3. Anti virüsün kapalı olduğundan emin olun ve oyuna giriş yapın.

2. Yöntem

  • Oyuna sağ tıklayın ve özellikler deyin.
  • Uyumluluk sekmesinden 640×480 i işaretleyin.
  • Tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırakın.
  • Uygulayın ve daha sonra Valorant’ı yönetici olarak çalıştırın.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın