Valorant Şifre Değiştirme Bordo (2022)

Valorant Şifre Değiştirme Bordo sayesinde hesabınızın şifresini çok hızlı bir şekilde değiştirebileceksiniz. Bağlantı direk karşınıza şifre değiştirmenizi sağlayacak paneli getirecektir, bu sayede uğraşmadan şifrenizi istediğiniz gibi değiştirebileceksiniz. Riot Games tarafından geliştirilen dünyanın en popüler çevrim içi FPS oyunları arasına girmeyi başaran Valorant oyununda şifre değiştirme işlemini kolaylaştıracak Bordo sizlerle paylaştık. Valorant Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır? Bordo ile birlikte cevabı aşağıda verilmiştir. 2022 yılında şifre değiştirme yöntemlerinin değişmesiyle birlikte bilgiler güncel şekilde sizlerle.

Valorant Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır? 2022

Valorant Şifre Değiştirme, oyunun geliştiricisi olan Riot Games’in resmi İnternet siteleri üzerinden gerçekleşmektedir. Aynı zamanda oyun istemcisi üzerinden de şifre değiştirme talebinde bulunabiliyorsunuz. Hesabınıza girmeye çalıştığınızda daha önce koyduğunuz şifreyi unuttuysanız veya herhangi bir sebepten dolayı eski şifrenizi değiştirmek istiyorsanız aşağıda anlattığımız adımları uygulayın. Özellikle şifre değiştirme olayları Valorant hesabı çalınan veya çalınma tehlikesi olduğunu hisseden oyuncularca çok sık kullanılmaktadır.

Valorant Şifre Değiştirme
Valorant Şifre Değiştirme

Hesabın önemli bilgiler sizdeyse şifresini de değiştirmek bir o kadar kolay olacaktır. Bu önemli bilgilerden kastımız hesabınızı oluşturduğunuz mail adresi ve doğrulama yaptığınız diğer hesaplar olacaktır. Eğer bu bilgiler hala elinizdeyse şifre değiştirme işlemini de rahatlıkla yapabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinde karmaşık bir yapıya sahip olduğu için sizlere link sunuyoruz. Bu link sayesinde şifreyi rahatlıkla değiştirebileceksiniz. Eğer konuyla ilgili sormak istediğiniz bir sorunuz olursa yorum olarak yazabilirsiniz.

Reklam Alanı

Valorant Şifre Değiştirme Bordo

Valorant Şifre Değiştirme Bordo aşağıda buton halinde verilmiştir. Tıkladığınızda sizi yönlendireceği sayfa Valorant oyunundaki hesabınızın şifresini değiştirmenizi sağlayacak yerdir. Orada gerekli bilgileri girerek ve adımları takip ederek şifrenizi dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

  • Bölgenizi Türkiye (Avrupa) olarak seçin,
  • Şifresini değiştirmek istediğiniz hesabın Kullanıcı adını yazın,
  • Hesabı oluşturduğunuz E-Postaya girin,
  • Riot Games Valorant tarafından gönderilen maile tıklayın,
  • Mailin içerisinde yer alan bağlantıya tıklayın ve yeni şifrenizi girin.

Yukarıda sizlere verdiğimiz şifre değiştirme Bordo aynı zamanda şifresini bilen fakat değiştirmek isteyen oyuncuların da işine yarayacaktır. En hızlı ve kolay yoldan şifrenizi değiştirmek veya sıfırlamak için gerekenleri içermektedir.

Valorant Şifre Değiştirme ile Güçlü Şifreler

Valorant oyunundaki hesabınızın şifresini sık sık değiştirmek istemiyorsanız ona güçlü bir şifre koymayı deneyin. Başkalarının tahmin edemeyeceği şifreler koymak artık mazide kaldı. Yeni nesil geliştirilen zararlı yazılımlar bu şifrelerinizi rahatlıkla ele geçirebiliyorlar. Bunların önüne geçmek için şifrelerinizi olabildiğince güvenli yapın.

Reklam Alanı
  • En az 8 karakter şifre tercih edin,
  • Şifrede en az 2 harf geçsin
  • Şifrede en az 1 özel karakter geçsin (@, +, v.s.)

Örnek bir güvenli şifre; valoran+1885

58
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.