e
sv

Valorant Skin İade Etme Nasıl Yapılır? (Süresi ve Şartları)

1311 Okunma — 08 Ekim 2021 17:15
Valorant Skin İade Etme Nasıl Yapılır? (Süresi ve Şartları)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Valorant Skin İade Etme hakkında her oyuncunun merak ettiği önemli soruları yanıtlıyoruz. İlk olarak skin iade etme işlemini nasıl yapılır? anlatıyoruz ve ardından süresi, şartları gibi detayları da sizlere buradan sunuyoruz. Riot Games tarafından geliştirilen popüler FPS oyununda aksiyon hiç bir zaman hız kesmiyor. Oyuncuların kazanma hırsı kadar oyun içerisinde satın alınan silah kostümleri yani skin öğeleri de oldukça önemlidir. Çünkü bir oyuncu oyuna daha iyi konsantre olabilmek, oyundaki karakteriyle bütünleşmek için kişiselleştirmeler yapması gerekir. FPS oyunlarında da kişiselleştirmeler oldukça sınırlı olduğu için oyundaki en önemli faktör olan silah görünümlerine önem verilir.

Valorant Skin İade Etme Nasıl Yapılır?

Valorant Skin İadesi Etmek için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz. Karşısına gelen resmi sitede iade etmek istediğiniz öğenin bulunduğu hesaba giriş yapın. Ardından bir destek talebi oluşturun ve iade etmek istediğiniz silah sikinini neden iade etmek istediğinizi açıklayın. Aynı zamanda aşağıda iade etmekle ilgili olan süre veya şartlar da yer almaktadır. Öncesinde bunları kontrol ederek iade talebinizin onaylanıp onaylanmayacağını tahmin edebilirsiniz. Eğer iade etmek istediğiniz Valorant silah skini gerekli süreyi aşıyorsa ve şartları karşılamıyorsa büyük olasılıkla iade talebiniz kabul edilmez.

Valorant Skin İade Etme Nasıl Yapılır?
Valorant Skin İade Etme Nasıl Yapılır?

Valorant Skin İade Etme Süresi

Bir Sihirdar Vadisi karşılaşmasında oynadığınız bir şampiyonun “kullanılmış” olduğu apaçık ortadadır; fakat aradaki farkın her zaman bu kadar net olmayabileceğini biliyoruz. Mesela LoL’de bir içeriği oyuna girerken (özel veya botlara karşı bir oyun olsa bile) seçtiyseniz, o içerik kullanılmış sayılır.

VALORANT’ta da bir silah kaplamasıyla oynamak veya onu geliştirmek, o içeriğin kullanılmış olması anlamına gelir. Legends of Runeterra’da bir kartı herhangi bir oyun moduna girerken seçtiyseniz (örn. desteyi oynamasanız bile, o desteyi kesinleştirdiğiniz anda), o kart kullanılmış sayılır. Tüm oyunlarımızdaki paketler, sandıklar veya rasgele ödüller kazandıran benzer içerikler (hextech sandıkları veya minik efsane yumurtaları gibi) ve bunların içindeki ganimetler oyunda hiç kullanılmasa bile iade edilemez.

Valorant Skin İade Etme Süresi; kullanılan ürünlerde 14 gün, kullanılmaya ürünlerde 90 gündür.

valorant Skin İade Etme
valorant Skin İade Etme

Valorant Skin İade Etme Şartları

İADE EDİLEBİLİRXİADE EDİLEMEZ
VP (para iadesi için), Silah KaplamalarıKarakter Kontratı Seviyeleri, Seçkin Savaş Bileti, Seçkin Savaş Bileti Seviyeleri, Silah Kaplaması Seviyeleri, Radyanit Puanları, Paketler
Valorant Skin İade Etme Şartları
 • Gerçek para iadeleri yalnızca Oyun Parası’nı almak için kullandığınız ödeme yöntemiyle gerçekleştirilir. Mesela ödemeyi kredi kartı ile yaptıysanız, iade aynı kredi kartına yapılır.
 • Yalnızca Oyun Parası veya içerik almak için kullandığınız ödeme yöntemi için iade işlemi başlatılabiliyorsa iade yapabiliriz. Mesela kredi/banka kartıyla veya PayPal ile yapılan ödemeleri iade edebiliriz ama hediye kartları veya ön ödemeli kartlar için iade yapamayız. Kullandığınız ödeme yöntemi iade yapmamıza izin vermiyorsa merak etmeyin. Alımınızın karşılığını Oyun Parası olarak iade edebiliriz.
 • Üçüncü taraflara ait platformlar (Apple App Store veya Google Play Store gibi) üstünden yapılan alımlar farklı iade kurallarına tabidir. Ayrıntıları aşağıda bulabilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Valorant Skin İade Etme Nasıl Yapılır? (Süresi ve Şartları)