Valorant Skin İade Etme Nasıl Yapılır?

 Valorant Skin İade Etme Nasıl Yapılır?
Okunuyor Valorant Skin İade Etme Nasıl Yapılır?

Oyundaki VP para birimiyle aldığınız çoğu eşyayı geri iade edebiliyorsunuz. 2021 yılında Valorant Skin İade Etme işleminin nasıl yapılacağını detaylıca anlattık. Riot Games tarafından geliştirilen ünlü FPS oyunu rakip oyunları kıskandıracak sistemlere sahip. Oyun içerisinde VP harcayarak aldığınız bir silah skini veya bıçak gibi eşyaları geri iade edebiliyorsunuz. Kullandınız sevmediniz veya sıkıldınız hemen iade ederek geri paranızı alabilir ve o parayla başka bir skin alabilirsiniz.

Fakat Valorant oyunun da aldığınız her şeyi iade edemiyorsunuz. Özellikle kullandığınız zaman biten, geçen gibi özelliklere sahip eşyalar hiç bir şekilde iade edilemez. Fakat silah skini veya bıçak gibi eşyaları iade etme hakkınız vardır.

Valorant Skin İade Etme

Valorant oyununda satın aldığınız bir silaha ait skini iade etmek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz. Eğer bir sorunla karşılaşır veya yapamadığınız bir konu olursa bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz. 2021 yılı boyunca konuyla ilgili güncel bilgileri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Valorant Skin İade Etme
Valorant Skin İade Etme

Normalde League of Legends oyununda 3 kostüm iade hakkı Valorant’da bulunmamaktadır. Fakat bunun için geliştirici ekibe bir bilet gönderebiliriz. Göndereceğimiz bilette aldığımız kostümü yanlış seçtiğimizden ve geri iade ederek asıl almayı istediğimiz skini alacağımızı söyleyeceğiz. Böylelikle bir kereye mahsus olarak böyle bir şeye göz yumacaklardır.

Valorant Skin İade Etme İşlemi Nasıl Yapılır?

Yukarıda da anlattığımız gibi oyun içerisinde böyle bir hakkınız bulunmamaktadır. Fakat Valorant yetkililerine konuyla ilgili bir bilet göndererek mağdur olduğumuzu dile getireceğiz. Aynı zamanda yolladığımız bu biletin etkili olmasını sağlayacak bir kaç adım daha atmamız lazım.

  • Yukarı da verdiğimiz bağlantıya tıklayın. Karşınıza gelen ekrandan “Purchases & In-game Content” yazısını seçin.
  • Ardından Riot hesabınızla oturum açın.
  • Şikayet başlığınızı “Can’t Fix the Wrong Weapon Skin Choice” yapın.
  • Ardından “For the first time I invested in a game to buy a weapon skin I love very much in Valorant. But I made a mistake in choosing the skin. I thought I could return it as in the League of Legends game, but I couldn’t find such an option. Please show me how to return the wrong gun skin.” mesajını yazınız.
  • Daha iyi ingilizceniz varsa mağdur şeklinde etkili bir mesaj oluşturup yollayın. Eğer olumsuz cevap alırsanız mesajınızı değiştirip tekrar ve tekrar gönderin.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın