Valorant Smurf Ne Demek? (2023)

 Valorant Smurf Ne Demek? (2023)
Okunuyor Valorant Smurf Ne Demek? (2023)

Valorant Smurf Ne Demek? sorusunu soranlar için 2023 yılında ne zaman sıfırlanacak? cevabıyla paylaşıyoruz. Yeni lige çok yaklaştık, tarihi belli oldu. Oyuncular bulundukları rank sisteminin bitmesi ve yeni rank sisteminin gelmesini bekliyor. Riot Games bu konuyla ilgili oyuncuların sorduğu Valorant Smurf Ne Demek? sorusunu cevaplamıştı. Fakat artık ne zaman sıfırlanacak? sorusunun cevabını da biliyoruz.

Valorant Smurf Ne Demek?

Her oyuncunun merak ettiği Valorant Smurf Ne Demek? sorusunun cevabı belli oldu. 2023 yılının sonlarına yaklaştığımız için lig sisteminin ne zaman sıfırlanacağı oldukça merak konusu. League of Legends, CS:GO ve diğer rekabetçi oyunlarda da olduğu gibi bir rank sistemi varsa elbette sıfırlanacak düşüncesi çok yaygın. Fakat dereceli sisteminin geç başlamasından dolayı Valorant Smurf Ne Demek? sorusu oldukça fazla soruluyor.

Valorant Harbor Ne Zaman Gelecek? (2022)
Valorant Smurf Ne Demek? (2023)
  • VALORANT oynamak için vaktinizi harcıyorsanız o halde XP de kazanıyorsunuz demektir; bilette ilerleyerek koleksiyonunuza ekleyeceğiniz birbirinden güzel kozmetik içerikleri açabileceksiniz.
  • Seçkin Savaş Bileti almak istemeyen oyuncularsa, Savaş Bileti’nin geçerli olduğu süre zarfında oyuna verdikleri emeklerin karşılığı olacak ödüller kazanabilecek. “Ben ta o zamanlar oyunu oynuyordum,” diyebilme ayrıcalığının herkes için gurur verici bir his olmasını istiyoruz.
  • Savaş Bileti’nin seçkin versiyonunu almak size sadece daha fazla ödül kazandıracak. Yoksa bizde öyle parayı basıp kazanmak yok.
  • Ödüllerin kalitesi, bizim için sayısından çok daha önemli.

Valorant Savaş Bileti, son güncelleme ile gelen 3. kısım olarak 13 Ekim’de başladı ve 28 Nisan 2023 tarihinde bitiyor.

Her oyunda olduğu gibi Valorant oyunundaki dereceli sistemi de sezon sonunda sıfırlanacak. Tek bir lig oluşturulup sürekli onun sürdürülemeyeceğini diğer oyunlardan da tahmin edebiliyorsunuzdur. Fakat henüz Valorant Ranklar Ne Zaman Sıfırlanacak? sorusunun cevabı için çok erken.

Riot Games tarafından yapılacak açıklamaları takip ederek bu sorunun en doğru cevabını sizlerle paylaşacağız. Valorant Smurf Ne Demek? gibi merak ettiğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
266 okunma
okunma10735
0 yorum