Valorant Son Güncelleme Kaç GB? (2022)

 Valorant Son Güncelleme Kaç GB? (2022)
Okunuyor Valorant Son Güncelleme Kaç GB? (2022)

Valorant Son Güncelleme Kaç GB? olarak geldiğine dair detayları bu sayfada bulabilirsiniz. Yeni gelen son güncellemenin detaylarını ve hangi İnternet hızında ne kadar güncelleneceğine kadar bilgiler sizlere sunulmaya devam edilecektir.

Valorant Son Güncelleme Kaç GB? için 2022 yılındaki güncel verileri paylaşıyoruz. Ayrıca Kaç GB? gibi tüm merak edilen soruları burada cevapladık. Riot Games tarafından geliştirilen dönemin en popüler FPS oyunları arasındaki Valorant için her gün yeni binlerce oyuncu oyuna başlıyor.

Artık günümüz oyunlarını cihazlarımıza yüklemeden önce muhakkak bilgisayarımızın oyunu kaldırıp kaldıramayacağını kontrol ediyoruz. Bunun için oyunun geliştiricilerinin oyunu oynamak isteyen oyunculara sunduğu sistem gereksinimleri verileri önem arz ediyor. Fakat oyuna sonradan gelen büyük güncellemelerle ilk başta istenilen sistem gereksinimleri sonrası için gerçeği yansıtmıyor.

Valorant Son Güncelleme Kaç GB?

Valorant Son Güncelleme Kaç GB? için eğer bilgisayarınız aşağıda saydığımız donanımları karşılıyorsa oyunu oynayabilirsiniz. Daha iyi donanımlara sahipseniz daha iyi değerlerde oynayabilirsiniz.

Valorant Sistem Gereksinimleri
Valorant Son Güncelleme Kaç GB?
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo E8400
  • Ekran kartı: Intel HD 4000
  • Bellek: 4 GB
  • İşletim sistemi: Windows 7 (64 bit)

Hediyemiz: Valorant Bedava VP Kodu

Valorant BEDAVA VP Kodları arayanlar için ücretsiz sahip olabileceğiniz kodu herkese dağıtmaya çalışıyoruz. Her ay düzenli olarak ödüller kazanabilirsiniz. Türkiye de büyük bir oyuncu kitlesi Valorant oyununu severek oynuyor, bizde oyun içerisinde kullanabileceğiniz bir birinden farklı Bedava VP Kodu çekilişi düzenleyerek oyuncuları sevindirmek istiyoruz.

Öncelikle bu çekilişler hiç bir sponsor katkısı olmadan düzenlenecektir. 2022 yılı boyunca her ay düzenli olarak sizlere Valorant oyununda kullanabileceğiniz Bedava bir şekilde VP Kodları dağıtmaya çalışacağız. Sizde eğer bu çekilişlerden yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki katılım şartlarını yerine getirerek katılım sağlayabilirsiniz. Farklı hesaplar üzerinden katılım sağlamamanızı rica ediyoruz. Amacımız oyunculara bir katkıda bulunmak. Bundan haksız faydalanma düşüncelerine imkan tanımayacağız.

Valorant Sistem Gereksinimleri ile ilgili 2022 yılında güncel bilgileri aktarmaya devam edeceğiz. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın