Valorant Sunucu Durumu Kontrol Et (Türkiye)

 Valorant Sunucu Durumu Kontrol Et (Türkiye)
Okunuyor Valorant Sunucu Durumu Kontrol Et (Türkiye)

Valorant sunucu durumu kontrolü yapmak isteyenler için Türkiye sunucularının anlık canlı durumlarını buradan takip edip görebileceksiniz. Herhangi bir sorun olup olmadığını da sunucu durumlarından öğrenebilmektesinizdir. Genellikle Valorant oyununa giriş yapmaya çalışırken sunucu hataları ile karşılaşan oyuncular veya oyuna giriş yapamayanların araştırdığı bir içeriği sizlere sunuyoruz. Sunucu durumları sayesinde Valorant’a giriş yapmaya çalışırken bağlantı veya sunucu hatası aldığınız zaman bu hatanın sizden mi yoksa sunucular dan mı kaynaklandığını bu şekilde öğrenebilirsiniz. Valorant sunucu durumu kontrolü yaparak Türkiye sunucusunda herhangi bir problem olup olmadığını canlı şekilde kontrol etmenizi sağlayacaktır.

Valorant Sunucu Durumu

Valornat sunucu durumu için verilen aşağıdaki bağlantı size doğrudan sunucuların kontrolünü yapabileceğiniz alana yönlendirecektir. 2021 yılında sık görülen sunucu problemleri sonrasında hemen hemen her oyuncu artık sunucuyla ilgili bir sorunla karşılaştığı zaman ilk olarak “Sunucu Durumu” kontrolü yapması gerektiğini biliyor. Riot Games tarafından geliştirilen günümüzün en popüler FPS ve aksiyon oyunu her ne kadar gelişmiş grafikler ve dinamiklere sahip olsa da çok sık hata gösteren bir oyundur. Bu kadar fazla hatanın olduğunu hemen hemen her oyunu biliyor. Oyuna giriş yapmak istedikleri sırada bağlantı sorunu veya sunucu sorunu yaşayanlar bunun kendilerinden mi yoksa oyundan mı kaynaklandığını ilk etapta bilemiyorlar.

Yukarıda paylaşılan bağlantı aracılığıyla giriş yaparak sunucu durumunuza çevrim içi (online) bir şekilde kontrol edebileceksiniz. Riot Games resmi İnternet sitesinden sunduğu sunucu durum kontrolü alanında aynı zamanda Türkiye sunucusunda herhangi bir hata veya bakım durumu olup olmadığını da göstermektedir.

Valorant nedir?

Her şeyden önce Valorant’ın nasıl bir oyun olduğunu anlatmak istiyorum. Aslında oyunu kabaca şu şekilde özetlemek mümkün: %90 Counter-Strike,%10Overwatch. Beşer kişilik iki takımın karşı karşıya geldiği maçlarda bir taraf savunma, diğer taraf saldırı rolünde. İki devrede toplam 25 tur üzerinden oynanan ve 13 tur kazananın zafere ulaştığı maçlar 30 saniyelik satın alma süreciyle başlıyor. Silah, zırh ve yetenek satın aldıktan sonra saldıran taraf “Spike” adı verilen cihazı hedef noktalara yerleştirmeye, savunan taraf buna engel olmaya çalışıyor. Maç formatı ve genel oyun mekanikleri açısından ağırlıklı olarak Counter-Strike’ın izinden giden oyuna Overwatch çeşnisi katan ise birbirinden farklı özelliklere sahip karakterler.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
44 okunma
okunma4717
1 yorum