Valorant This Build of Vanguard is Out of Compliance With Current System Settings Hatası (2023)

Valorant This Build of Vanguard is Out of Compliance With Current System Settings Hatası (2023)

Valorant This Build of Vanguard is Out of Compliance With Current System Settings Hatası ile karşılaşanlar için 2022 yılında işlerine yarayacak güncel çözümü buradan anlattık. Son güncellemelerin ardından görülen can sıkıcı van 1067 hatası alanların sorunlarını çözmek için oluşturulmuştur. İnternette dolaşan eski bilgiler tekrarlanan bu hatanın çözümü için yeterli değildir. Riot Games tarafından tasarlanan popüler aksiyon ve FPS oyununun fantastik yapısı mekanikleri bakımından oldukça kritik güncellemeler içermektedir. Tam da bu yüzden Valorant This Build of Vanguard is Out of Compliance With Current System Settings Hatasıı gibi çeşitli sorunlar oyunda sık sık görülebiliyor. Bu tür hataların önceden görülebileceğini tespit eden oyun, hataları daha iyi anlayabilmemiz için bir hata kodu ve açıklaması hazırlamış. Bu sayede hatanın sebebini daha iyi anlıyor ve çözümü doğru bir şekilde uygulayabiliyoruz.

Daha önce aynı hata tekrarlanmıştı fakat o hatanın o zamanki çıkma sebebi farklıyken şuan yeniden görülen hatanın sebebi daha farklı. Bu yüzden eski çözüm yöntemleri işinize yaramayacaktır. 2022 yılının sonuna kadar bu tür bir sorunla karşılaştığınız zaman bu yazımızı ziyaret edebilirsiniz. Bağlantı Hatası olarak da bilinen Valorant This Build of Vanguard is Out of Compliance With Current System Settings Hatası işinize yaramadıysa yorum olarak bize bildirmeniz gerekmektedir.

Valorant This Build of Vanguard is Out of Compliance With Current System Settings Hatası

Valorant VAN 68 Hatası (Bağlantı Hatası)
Valorant This Build of Vanguard is Out of Compliance With Current System Settings Hatası

Valorant This Build of Vanguard is Out of Compliance With Current System Settings Hatası oyunda görülen bir bağlantı hatası sınıfına girmektedir. Riot Games tarafından tasarlanan bu oyun ilk çıktığı günden bu güne kadar defalarca kere van 1067 hatasını oyuncuların karşısına çıkarmıştır. Aslında bu hata her ne kadar ön görülebilir olsa da oyuncuların sistemleriyle alakalı bir çok şeyin tetikleyebileceği sorunu oyun içerisinde edilecek bir müdahale ile çözemiyorlar. Bu yüzden daha önceleri oyunda görülen van 1067 hata kodu gibi sorunların çözümlerini resmi İnternet sitelerin paylaşsalar da, artık bunu da yapmıyorlar. Bu yüzden bağlantınızı etkileyen bu hatayı çözebilmek için sorun sebebini anlamalı ve sonrasında çözüme kavuşturmalısınız. Sizlere hazırladığımız bu çözüm yazımızda bunları nasıl yapabileceğinizi öğreneceksiniz.

Valorant This Build of Vanguard is Out of Compliance With Current System Settings Hatası (2022)

Valorant This Build of Vanguard is Out of Compliance With Current System Settings Hatası olarak da sizlere aşağıda sunduğumuz tüm yöntemleri teker teker denemenizi öneriyoruz. Eğer hepsini doğru bir şekilde yapmanıza rağmen, hala hata almaya devam ediyorsanız yorum olarak durumu aktarın. Bu sayede Valorant oyuncularının van 1067 hata kodu ile karşılaşma sebeplerini araştırmaya devam ederiz. Aşağıda anlattığımız çözümler hatayla karşılaşan oyuncuların cihazlarından denem ve yanılma yöntemleri ile bulunmuştur. Eski teknik çözümlere başvurmadan yeni nesil çözümlerle sorununuzu kökten ortadan kaldırabilirsiniz.

Çoğu oyuncuda aynı anda görülmeye başlanan bu hata teknik destek ekiplerince çözülmeye devam edilmektedir. Eğer hiç bir yöntem işinize yaramadıysa bir süre çözülmesini beklemek doğru olacaktır. Oyunu silip tekrar kurmak gibi bir şeyler hatanın çözülmesini sağlamaz.

Valorant VAN 68 Hatası Çözümü (2021)
Valorant This Build of Vanguard is Out of Compliance With Current System Settings Hatası

#1 İnternet Bağlantınızı Kontrol Edin

Van 1067 Hatası olarak bilinen sorun Valorant da görülen bir bağlantı hatasıdır. Bağlantının kopukluğuna sebep olabilecek İnternetinizin bağlı olup olmadığından emin olun. İnternetinizin bağlı olması sorun olmadığı anlamına gelmez. Hız testi ile değerlerinizi kontrol edin. Eğer bir anormallik durumu varsa sorunu çözün. Aynı zamanda modemi yeniden başlatmayı da deneyebilirsiniz. Modeminizin İnternet hizmetinde yaşanacak bir aksaklık yine bu hatayı görmenizi sağlar.

#2 Cihazı Yeniden Başlatın

Bilgisayarınızdaki bazı arka plan uygulamalarının doğru çalışmaması veya çeşitli sebeplerden yaşanan bazı problemler Bilgisayarınızın yeniden başlatılması ile sonlanabilir. Bir çok oyuncu hata kodu van 1067 ile karşılaşınca cihazı yeniden başlatarak sorunu basitçe çözüme kavuşturmuş. Belki bu yöntem sizin de işinize yarar ve yorulmazsınız.

#3 Kalkanları İndirin

Bilgisayarınızdaki vast veya daha farklı olan virüs koruma programlarını bir süreliğine kapatın ve devre dışı bırakın. Daha sonrasında oyunu yönetici olarak çalıştırarak girmeyi deneyin. Vanguard sistemi cihazınızdaki virüs programlarının tarama özelliğini bir virüs olarak algılayabilir. Kendi oyun dosyalarını korumak ve bir illegale bulaşmanızı önlemek için çeşitli hata kodlarıyla oyunun açılmasını engeller. Sizde virüs programlarınızı kapatarak bu sorunu geçiştirebilirsiniz.

#4 Güncellemeleri Kontrol Edin

Valorant güncellemelerinden bahsetmiyoruz bile, cihazınızda bulunan ekran kartı gibi donanım güncellemelerinin tam olduğundan emin olun. Aynı zamanda Windows güncellemeniz bulunuyorsa onları da tamamlayın. Oyunu çalıştırmayı sağlayan bazı şeylerin yanlış çalışması bu hatanın görülmesini de sebep olabilir. Valorant This Build of Vanguard is Out of Compliance With Current System Settings Hatası ile ilgili araştırmalarımız devam edecek. Takipte kalarak yeni çözümlerden de faydalanabilirsiniz.

3
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.