Valorant Yeni Ajan: Killjoy Rehberi (Yetenekleri ve Çıkış Tarihi)

Valorant Yeni Ajan: Killjoy Rehberi (Yetenekleri ve Çıkış Tarihi)

VALORANT Yeni Ajan Killjoy ile ilgili bilgiler gelmeye başladı. Yeni ajan ne zaman gelecek?. Yetenekleri ve özellikleri ile tüm oyuncuların gözdesi olmaya geliyor. Riot Games, League of Legends oyunundan sonra Bilgisayar üzerinden oynanan yeni oyunu üzerindeki çalışmalarını sürdürüyor. Klasikleşmiş karakterler ve yetenek özelliklerini FPS oyunu olan Valorant’a aktarmayı başaran geliştiriciler şimdi yeni ajanlar ile rekabeti arttırıyor.

Valorant yeni ajan haberleri ilk olarak yabancı forum sitelerinde yayılmaya başlamıştı. Yeni ajan haberleriyle ilgili Riot Games bir açıklama yapmadı fakat bir süre sonra adının Killjoy olduğunu öğrendiğimiz ajanla ilgili bir içerik paylaştılar.

YouTube videosunda tanıtılan Killjoy isimli yeni ajanın yetenekleri ön plana çıkarılmış. Yeteneklerinde kullandığı robotlar sayesinde düşmanların dikkatini dağıtıp onları gafil avlıyor. Yeni ajanın gelmesi ile birlikte rekabet artacak. Valorant yeni karakteri Killjoy ile ilgili bilgileri aktarmaya devam edeceğiz.

Valorant Yeni Ajan: Killjoy

Valorant yeni ajan Killjoy hakkındaki detayları paylaşmaya devam ediyor. League of Legends oyununda olduğu gibi oyuncuları yarattıkları evrene dahil edebilmek adına ajanlara özel hikayeler’de hazırlanıyor.

Valorant Yeni Ajan: Killjoy
Valorant Yeni Ajan: Killjoy

Henüz Valorant oyunu yeni eklenecek olan Killjoy ile ilgili hikaye paylaşılmadı fakat ilk gösterimden karakterin nasıl özellikler taşıdığını görebiliyoruz.

Valorant Killjoy Yetenekleri

Valorant yeni ajanı Killjoy hakkında yazılı bir bilgi paylaşmasa’da ajanı tanıtan video’da yetenekleri öngörebiliyoruz. Valorant haritalarının yepyeni Ajanı olan Killjoy’un yetenekleri.

(Q) Alarmbot Yeteneği

Killjoy (Q) Alarmbot yeteneği ile yere bıraktığı robot çevresindeki düşmanlara mermiler ile saldırıyor. Alarmbot yeteneği ayrıca salırdığı düşmanı 2 katı daha savunmasız hale getiriyor.

(W) Taret Yeteneği

Killjoy (W) Taret Yeteneği, ajanın çevresinde bulunan işaretlediği bir yere taret bırakır. Taret bırakıldıktan bir süre sonra çevresindeki düşmanlara otomatik ateş eden bir tuzağa dönüşür.

(E) Nanoswarm Yeteneği

Killjoy (E) Nanoswarm Yeteneği ile düşmanlara el bombası atar. Bu el bombası aynı zamanda mini robotları da harekete geçirir.

(R) Lockdown Ulti Yeteneği

Killjoy (R) Lockdown Yeteneği oyunun kaderini değiştirebilecek ulti yeteneğidir. Belirlediğiniz yere Lockdown kurulduğu zaman çevresinde bulunan tüm düşmanların hareketleri kısıtlanır.

Valorant Yeni Ajan Killjoy Tanıtım Videosu

Valorant Yeni Ajan Killjoy

Valorant Yeni Ajan Killjoy Ne Zaman Geliyor? (Çıkış Tarihi)

Valorant Yeni Ajan Killjoy ile ilgili her ne kadar bilgiler paylaşılmaya başlansa’da hala ajan üzerindeki çalışmalar devam ediyor. Yeni ajanın oyuna ne zaman ekleneceği henüz belli olmadı. Çıkış tarihi ve killjoy hakkındaki yeni bilgileri aktarmaya devam edeceğiz.

4
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.