e
sv

Valorant Yeni Karakter: Astra Rehberi

1396 Okunma — 04 Mart 2021 14:05
Valorant Yeni Karakter: Astra Rehberi
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Valorant Yeni Karakter Astra ile ilgili tüm merak edilenleri anlatıyoruz. Özellikleri, yetenekleri ve verdiğini silah skinlerine kadar her şey burada paylaşıldı.

Valorant Astra Kimdir, Nedir?

Valorant Astra
Valorant Astra

Rolü: KONTROL UZMANI

Ganalı ajan Astra, kozmosun enerjisini kullanarak savaş meydanını lehine değiştirebiliyor. Astral yolculuğu üzerinde tam kontrole sahip olması ve engin stratejik öngörüsüyle, düşmanın bir sonraki hamlesinden her zaman birkaç ışık yılı önde.

Valorant Astra Yetenekleri

Valorant Astra ile ilgili ilk bakış videosunu izleyerek yetenekleriyle ilgili daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

YouTube video
Valorant Astra

Q – NOVA DARBESİ

Astral Yolcu halindeyken yıldız yerleştir (X). Patlayarak Nova Darbesi oluşturması için bir yıldızı ETKİNLEŞTİR. Nova Darbesi kısa bir süre güç topladıktan sonra patlayarak etki alanı içindeki tüm oyuncuları sersemletir.

E – YILDIZ BULUTU

Astral Yolcu halindeyken yıldız yerleştir (X). Dönüşerek Yıldız Bulutu (duman) oluşturması için bir yıldızı ETKİNLEŞTİR. Bir yıldızı Kozmik Çözünüm’le geri almak için kullan (F). Geri alınan yıldızı belli bir süre sonra tekrar yerleştirebilirsin. Kozmik Çözünüm, dönmeden önce yıldızın yerinde kısa süreliğine sahte bir Yıldız Bulutu oluşturur.

C – ÇEKİM ALANI

Astral Yolcu halindeyken yıldız yerleştir (X). Çekim Alanı oluşturmak için bir yıldızı ETKİNLEŞTİR. Etki alanı içindeki oyuncular merkeze çekilir ve ardından merkez patlayarak içerideki oyuncuları savunmasız hale getirir.

X – ASTRAL YOLCU / KOZMİK AYRIM

“TEMEL ATIŞ tuşuyla yıldız yerleştirebileceğin Astral Yolcu haline geçmek için ETKİNLEŞTİR (X). Yerleştirilen yıldızlar daha sonra etkinleştirilerek Nova Darbesi, Yıldız Bulutu ve Çekim Alanı’na dönüştürülebilir. Kozmik Ayrım yeteneği hazır olduğunda, Astral Yolcu halindeyken İKİNCİL ATIŞ tuşuna basarak nişan al ve TEMEL ATIŞ tuşuna basarak iki konum seç. Seçtiğin bu iki nokta arasında sonsuz bir Kozmik Ayrım bağlantısı oluşur. Kozmik Ayrım mermileri engeller ve sesleri büyük oranda bastırır.”


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Valorant Yeni Karakter: Astra Rehberi