Valorant Yeni “Seri Tetik” Seti Alınır mı?, Fiyatı Kaç VP? (2023)

 Valorant Yeni “Seri Tetik” Seti Alınır mı?, Fiyatı Kaç VP? (2023)
Okunuyor Valorant Yeni “Seri Tetik” Seti Alınır mı?, Fiyatı Kaç VP? (2023)

Valorant Yeni “Seri Tetik” Seti Alınır mı?, Kaç VP? (2023) ülkemizde çok fazla özel içeriğe sahip olmasa hakkında tüm güncel içeriği sizler için üretmeye devam ediyoruz. Çok ilgi almayan bazı konularla ilgili böylesine rehber niteliği taşıyacak bilgileri bulmakta zor olabiliyor. Bu sebeplerden dolayı sizlere en iyi içeriği en hızlı şekilde sunmak adına güncelliyor ve detaylandırmaya devam ediyoruz.

Valorant Yeni “Seri Tetik” Seti Alınır mı?, Kaç VP? (2023) için işine yarayacağını düşündüğümüz tüm önemli bilgilere yer ayırdık. Hem sorunuzun cevabını en basit ve en net haliyle öğrenebilecek hem de konunun getirdiği kafanızdaki tüm soru işaretlerini buradan giderebileceksiniz. İçeriği böyle hazırlamamız önemli bir kitleyi dertten kurtarabildiği gibi 2023 yılı için de en kapsamlı içeriği oluşturmamıza sebep olmuştur.

Valorant yeni set ile ilgili bilgi arayan oyuncular için oyuna her yeni bir “Seri Tetik” seti eklendiği zaman buradan güncel bilgileri sizlerle paylaşacağız. Bu nedenle içeriğimizin başlangıcını “Seri Tetik” setinin ismiyle yapmak istemiyoruz. Fakat oyuna yeni “Seri Tetik” seti eklendiği zaman başlıkta yer alan parantez içerisindeki set ismi yenilenecektir. Bu sayede sizde yeni set hakkında öncelikle isim bilgisini öğrenmekle başlayacak ve içeriği okudukça “Seri Tetik”ların görsellerini, özelliklerini ve fiyatı gibi detayları da öğrenmiş olacaksınız. Riot Games tarafından geliştirilen popüler FPS oyununa olan ilgi her ne kadar yoğun olsa da oyunla ilgili önemli gelişmeleri paylaşan kaynaklar oldukça az. Bu yüzden oyuncular da oyuna eklenen yeni “Seri Tetik” setleri hakkındaki meraklarını yabancı kaynaklardan gidermeye çalışıyorlar. Böyle bir açık gördüğümüz için sizlere yeni setler hakkındaki bilgileri bu sayfa altında güncel olarak paylaşma kararı aldık.

Valorant Yeni “Seri Tetik” Seti: Kaç VP? – 2023

Valorant Yeni “Seri Tetik” Seti: Kaç VP? de içeriğin detaylarla hiç bilmediğiniz yönlerini de öğrenmiş olacaksınız. 2023 Yılına özel olarak hazırlanan ve detaylandırılan içerik tamamen sizin merak ettiğiniz ve işinize yarayacak net bilgilerle oluşturulmuştur. Geçtiğimiz günlerde içerik ile ilgili farklı gelişmeleri ve işinize yarayacak olan detayları da yine burada güncel bir şekilde bulabileceksiniz.

Valorant Yeni “Seri Tetik” Seti olarak oyuna eklenecek olan Kaç VP? tüm oyuncuların beğenisini kazanabilecek tasarımlara sahip olacak. Fotoğraflarını merak edenler ve oyun içi görüntülerini isteyenler için aşağıda güncel olarak eklemeye devam edeceğiz. Türkiye sunucusu için “Seri Tetik”ların isimlerinin ne olacağı henüz bilinmemektedir. Yeni “Seri Tetik” seti hakkında yapılacak açıklamalar ve paylaşılacak gelişmeleri buradan aktarmaya devam edeceğiz.

Valorant Yeni "Seri Tetik" Seti Alınır mı?, Fiyatı Kaç VP? (2023)
Valorant Yeni “Seri Tetik” Seti Alınır mı?, Fiyatı Kaç VP? (2023)

Ne kadar? (Fiyatı)

Bu “Seri Tetik” görünümlerinin tümü, Valorant’ın Premium Edition (PE) katmanına aittir. Dolayısıyla paketin fiyatının 8700 VP civarında olması bekleniyor. Bu bireysel “Seri Tetik” görünümlerinin fiyatı yaklaşık 1775 VP olacak.

Ne Zaman Gelecek?

Riot, Kaç VP? “Seri Tetik” görünümü paketinin kesin çıkış tarihini henüz açıklamadı. Ancak, Aralık 2021’in sonunda Snowball Collection Bundle’dan sonra piyasaya sürülmesi bekleniyor. Kaç VP?’ın geçici çıkış tarihi 29 Aralık. İşte tüm bölgeler için zamanlamalar:


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın


VOZOL