Valorant Yeni Silah Seti (Run It Back 2.0)

 Valorant Yeni Silah Seti (Run It Back 2.0)
Okunuyor Valorant Yeni Silah Seti (Run It Back 2.0)

Valorant yeni set ile ilgili bilgi arayan oyuncular için oyuna her yeni bir silah seti eklendiği zaman buradan güncel bilgileri sizlerle paylaşacağız. Bu nedenle içeriğimizin başlangıcını silah setinin ismiyle yapmak istemiyoruz. Fakat oyuna yeni silah seti eklendiği zaman başlıkta yer alan parantez içerisindeki set ismi yenilenecektir. Bu sayede sizde yeni set hakkında öncelikle isim bilgisini öğrenmekle başlayacak ve içeriği okudukça silahların görsellerini, özelliklerini ve fiyatı gibi detayları da öğrenmiş olacaksınız. Riot Games tarafından geliştirilen popüler FPS oyununa olan ilgi her ne kadar yoğun olsa da oyunla ilgili önemli gelişmeleri paylaşan kaynaklar oldukça az. Bu yüzden oyuncular da oyuna eklenen yeni silah setleri hakkındaki meraklarını yabancı kaynaklardan gidermeye çalışıyorlar. Böyle bir açık gördüğümüz için sizlere yeni setler hakkındaki bilgileri bu sayfa altında güncel olarak paylaşma kararı aldık.

Valorant Yeni Silah Seti: Run It Back 2.0

Valorant Yeni Silah Seti olarak oyuna eklenecek olan Run It Back 2.0 tüm oyuncuların beğenisini kazanabilecek tasarımlara sahip olacak. Fotoğraflarını merak edenler ve oyun içi görüntülerini isteyenler için aşağıda güncel olarak eklemeye devam edeceğiz. Türkiye sunucusu için silahların isimlerinin ne olacağı henüz bilinmemektedir. Yeni silah seti hakkında yapılacak açıklamalar ve paylaşılacak gelişmeleri buradan aktarmaya devam edeceğiz.

  • Başbakan 2.0 Odin
  • terkedilmiş vandal
  • Menşe Operatörü
  • keşif hayaleti
  • Bağlı Diyarlar Hayaleti
Valorant Yeni Set (Run It Back 2.0)
Valorant Yeni Silah Seti: Run It Back 2.0

Ne kadar? (Fiyatı)

Bu silah görünümlerinin tümü, Valorant’ın Premium Edition (PE) katmanına aittir. Dolayısıyla paketin fiyatının 8700 VP civarında olması bekleniyor. Bu bireysel silah görünümlerinin fiyatı yaklaşık 1775 VP olacak.

Ne Zaman Gelecek?

Riot, Run It Back 2.0 silah görünümü paketinin kesin çıkış tarihini henüz açıklamadı. Ancak, Aralık 2021’in sonunda Snowball Collection Bundle’dan sonra piyasaya sürülmesi bekleniyor. Run It Back 2.0’ın geçici çıkış tarihi 29 Aralık. İşte tüm bölgeler için zamanlamalar:


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın