Valorant Yeni “VCT Lock//IN” Seti Kaç VP? (2023)

Valorant Yeni “VCT Lock//IN” Seti Kaç VP? (2023)

Valorant Yeni “VCT Lock//IN” Seti Kaç VP? (2023) ülkemizde çok fazla özel içeriğe sahip olmasa hakkında tüm güncel içeriği sizler için üretmeye devam ediyoruz. Çok ilgi almayan bazı konularla ilgili böylesine rehber niteliği taşıyacak bilgileri bulmakta zor olabiliyor. Bu sebeplerden dolayı sizlere en iyi içeriği en hızlı şekilde sunmak adına güncelliyor ve detaylandırmaya devam ediyoruz.

Valorant Yeni “VCT Lock//IN” Seti Kaç VP? (2023) için işine yarayacağını düşündüğümüz tüm önemli bilgilere yer ayırdık. Hem sorunuzun cevabını en basit ve en net haliyle öğrenebilecek hem de konunun getirdiği kafanızdaki tüm soru işaretlerini buradan giderebileceksiniz. İçeriği böyle hazırlamamız önemli bir kitleyi dertten kurtarabildiği gibi 2023 yılı için de en kapsamlı içeriği oluşturmamıza sebep olmuştur.

Valorant yeni set ile ilgili bilgi arayan oyuncular için oyuna her yeni bir “VCT Lock//IN” seti eklendiği zaman buradan güncel bilgileri sizlerle paylaşacağız. Bu nedenle içeriğimizin başlangıcını “VCT Lock//IN” setinin ismiyle yapmak istemiyoruz. Fakat oyuna yeni “VCT Lock//IN” seti eklendiği zaman başlıkta yer alan parantez içerisindeki set ismi yenilenecektir. Bu sayede sizde yeni set hakkında öncelikle isim bilgisini öğrenmekle başlayacak ve içeriği okudukça “VCT Lock//IN”ların görsellerini, özelliklerini ve fiyatı gibi detayları da öğrenmiş olacaksınız. Riot Games tarafından geliştirilen popüler FPS oyununa olan ilgi her ne kadar yoğun olsa da oyunla ilgili önemli gelişmeleri paylaşan kaynaklar oldukça az. Bu yüzden oyuncular da oyuna eklenen yeni “VCT Lock//IN” setleri hakkındaki meraklarını yabancı kaynaklardan gidermeye çalışıyorlar. Böyle bir açık gördüğümüz için sizlere yeni setler hakkındaki bilgileri bu sayfa altında güncel olarak paylaşma kararı aldık.

Valorant Yeni “VCT Lock//IN” Seti: Kaç VP? – 2023

Valorant Yeni “VCT Lock//IN” Seti: Kaç VP? de içeriğin detaylarla hiç bilmediğiniz yönlerini de öğrenmiş olacaksınız. 2023 Yılına özel olarak hazırlanan ve detaylandırılan içerik tamamen sizin merak ettiğiniz ve işinize yarayacak net bilgilerle oluşturulmuştur. Geçtiğimiz günlerde içerik ile ilgili farklı gelişmeleri ve işinize yarayacak olan detayları da yine burada güncel bir şekilde bulabileceksiniz.

Valorant Yeni “VCT Lock//IN” Seti olarak oyuna eklenecek olan Kaç VP? tüm oyuncuların beğenisini kazanabilecek tasarımlara sahip olacak. Fotoğraflarını merak edenler ve oyun içi görüntülerini isteyenler için aşağıda güncel olarak eklemeye devam edeceğiz. Türkiye sunucusu için “VCT Lock//IN”ların isimlerinin ne olacağı henüz bilinmemektedir. Yeni “VCT Lock//IN” seti hakkında yapılacak açıklamalar ve paylaşılacak gelişmeleri buradan aktarmaya devam edeceğiz.

  • Başbakan 2.0 Odin
  • terkedilmiş vandal
  • Menşe Operatörü
  • keşif hayaleti
  • Bağlı Diyarlar Hayaleti
Valorant Yeni "VCT Lock//IN" Seti Kaç VP? (2023)
Valorant Yeni “VCT Lock//IN” Seti Kaç VP? (2023)

Ne kadar? (Fiyatı)

Bu “VCT Lock//IN” görünümlerinin tümü, Valorant’ın Premium Edition (PE) katmanına aittir. Dolayısıyla paketin fiyatının 8700 VP civarında olması bekleniyor. Bu bireysel “VCT Lock//IN” görünümlerinin fiyatı yaklaşık 1775 VP olacak.

Ne Zaman Gelecek?

Riot, Kaç VP? “VCT Lock//IN” görünümü paketinin kesin çıkış tarihini henüz açıklamadı. Ancak, Aralık 2021’in sonunda Snowball Collection Bundle’dan sonra piyasaya sürülmesi bekleniyor. Kaç VP?’ın geçici çıkış tarihi 29 Aralık. İşte tüm bölgeler için zamanlamalar:

12
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.