Valorant Yoru Rehberi (Tüm Merak Edilenler)

 Valorant Yoru Rehberi (Tüm Merak Edilenler)
Okunuyor Valorant Yoru Rehberi (Tüm Merak Edilenler)

Valorant Yoru ile ilgili tüm merak edilenler cevaplandı. Ünlü ajanın özellikleri, seslendirme replikleri ve nereli olduğu gibi tüm bilgileri içeriyor. Riot Games tarafından tasarlanan Valorant oyununa en son eklenmiş yeni ajanımız Yoru hakkında çok fazla soru işaretleri bulunmaktadır. Bizde hazırladığımız bu rehber ile merak edilen her şeyi gidermeye çalışacağız. Yoru isimli karakter hakkında sormak istedikleriniz varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

Valorant Yoru Karakteri Kimdir?

Valorant oyununa en son eklenen Yoru isimli karakter Asya’dan buralara gelmiştir. Özellikleri arasında gerçeklik ile oynayarak düşmanları şaşkına çevirecek güçlere sahip. Açtığı geçitler sayesinde düşman hatlarına sızarak onları gafil avlayabiliyor. Aynı zamanda düşmanı yanıltma konusunda da üstüne yok.

Valorant Yoru Karakteri Kimdir?
Valorant Yoru Karakteri Kimdir?

“Yoru, gerçeklikte açtığı geçitlerden geçerek düşman hattına sinsice sızıyor. Yanılsamalardan ve kaba kuvvetten eşit oranda faydalanarak hedeflerini göz açıp kapayıncaya kadar indiriyor.”

Valorant Yoru Nereli?

Valorant karakteri olan Yoru tipinden de anlayabileceğiniz gibi Asya bölgesinden gelmektedir. Doğduğu yer doğu Asya da bir ada. Kimileri orayı güneş olarak bilirken kimileri de “Japonya” diyor. Evet Yoru gerçekten de Japonyalıdır.

Valorant Yoru Nereli?
Valorant Yoru Nereli?

Japonya, Doğu Asya’da bir ada ülkesidir. Büyük Okyanus’ta bulunan Japonya Japon Denizi’nden Çin, Kuzey Kore, Güney Kore ve Rusya’nın doğusuna, kuzeyde Ohotsk Denizi’nden güneyde Doğu Çin Denizi’ne ve Tayvan’a kadar uzanır. Japonca adını oluşturan kanji karakterler “güneş” ve “köken” anlamına gelir.

Valorant Yoru Özellikleri

Valorant Yoru Karakterine ait özellikleri güncel olarak aşağıda tanıtmaya çalıştık. Güncellemelerde özelliklerde değişiklikler yapılırsa buradan da güncellenecektir.

Q: KÖR NOKTA

Kararsız bir boyut parçacığını gerçeklikten koparıp almak için KUŞAN. Parçacığı fırlatmak için ATEŞ ET. Fırlattığın parçacık sert bir yüzeye çarptığında kör edici bir ışık saçar.

E: ÇATKAPI

Bir boyut geçidi küresi KUŞAN. Küreyi ilerletmek için ATEŞ ET. Küreyi yerleştirmek için ALT. ATIŞ’a bas. Kürenin bulunduğu konuma ışınlanmak için küreyi ETKİNLEŞTİR.

C: FAKE AT

Etkinleştirildiğinde ayak seslerini taklit eden bir yanılsama KUŞAN. Yanılsamayı etkinleştirerek ileri göndermek için ATEŞ ET. Yanılsamayı yerleştirmek için ALT. ATIŞ’a bas. Devre dışı halde duran yanılsamayı etkinleştirmek için KULLAN’a bas.

X: BOYUTLARARASI GEÇİŞ

Boyutlararasını görebilen bir maske KUŞAN. Yoru’nun boyutuna geçmek için ATEŞ ET. Yoru’nun boyutundayken dışarıdaki düşmanlar tarafından görülemez ve onlardan etkilenmezsin.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın