Valorant Yoru Rework (Yeni Yetenekleri)

 Valorant Yoru Rework (Yeni Yetenekleri)
Okunuyor Valorant Yoru Rework (Yeni Yetenekleri)

Valorant Yoru Rework ile karakterin değişen yetenekleri ve özellikleriyle ilgili güncel bilgileri buradan paylaşacağız. Yoru ile ilgili yapılabilecek olan tüm yenileme haberlerini buradan takip edebilir ve yorumlayabilirsiniz. Riot Games geliştirdiğini açıkladığı günlerde Valorant evreninin bugün bu kadar büyüyebileceğini kimse tahmin etmiyordu. Klasikleşen FPS oyunlarının aksine oyunun içerisine karakterlere özel yeteneklerle strateji ağını kuvvetlendirmesi herkesin de oyunu sevmesini sağladı. Bu başarıya ulaşmak tabi ki hiç göründüğü gibi kolay değil. Karakterler arasındaki güç dengesini de çok ince ayarlamak gerekiliyor. Oyunda yer alan Yoru isimli karakter her ne kadar yetenekleriyle eşsiz gibi gözükse de diğer karakterlerin yetenekleri karşısında biraz sönük kalıyordu. Bu durumu fark eden Riot Games kolları sıvadı ve karakter için bir Rework getireceğini duyurdu.

Valorant Yoru Rework

Valorant Yoru Rework ile ilgili çok fazla detay bulunmamaktadır. Fakat kısıtlı bilgiler eşliğinde şuanda sizi ön bilgilendirme yapabilecek konuma geldik. Yoru karakterine yapılacak Rework ile nelerin değişeceğini ve nasıl bir hal alacağına dair bilgileri sizlerle paylaşacağız. Fakat şuanda bu bilgiler oldukça sınırlıdır. Konuyla ilgili yapılacak herhangi bir resmi açıklama veya sızan bilgileri de anında sizlerle burada paylaşacağız.

Valorant Yoru Rework
Valorant Yoru Rework

Rakiplerini kandırma üzerine yeteneklere sahip olan Yoru bu gelecek Rework sayesinde hem rakipleri daha kolay kandırabilecek hem de kandırırken o durumdan becerileriyle rahat kurtulabilecek. Özellikle karakterin Fakeout ve Gatecrash gibi yeteneklerinde düzenlemeler yapılacağı söylenmişti. Yeni yeteneklerinin nasıl bir özelliğe sahip olacağı kesin olarak bilinmiyor.

Fakeout isimli yetenekteki ayak izlerinin yeni Rework haliyle ileriye doğru aynı şekilde hareket etmesi fakat bir süre sonra patlayarak alanındaki düşmanları sarsacağı söyleniyor. Gatecrash yeteneğini kullandığınızda düşmanlar bunu kolay fark ediyor ve hemen size dönüş yapabiliyorlardı. Fakat yeni Rework ile sanki yeteneğinize ışınlanmış gibi sahte bir ses çıkartarak düşmanlarınızı avlayabileceksiniz.

Valorant Yoru Rework (Yeni Yetenek Güncellemesi)

Yoru Kimdir?

Japon Yoru, gerçeklikte açtığı geçitlerden geçerek düşman hattına sinsice sızıyor. Yanılsamalardan ve kaba kuvvetten eşit oranda faydalanarak hedeflerini göz açıp kapayıncaya kadar indiriyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın