Vera Chikareva İnstagram Hesabı

Vera Chikareva İnstagram Hesabı

Vera Chikareva Ankara’da Eşi ile boşanma aşamasındaydı ve sır gibi ölümle aramızdan ayrıldı. Eşi Salih G. Tarafından sık sık şiddet uygulandığı için geçtiğimiz günlerde TV karşısına çıkmıştı ve yardım istemişti. Bugün edinilen bilgiye göre Vera Chikareva evinde ölü olarak bulundu. Peki Vera Chikareva Kimdir? Nereli? Sosyal Medya Hesabı varmı? Merak edenler için sizlere Vera Chikareva’nın İnstagram hesabını paylaşcağız.

Vera Chikareva Kimdir?

Ankara’da Güzellik uzmanı olarak çalışan Rus asıllı 35 yaşında Vera Chikareva, kendisine şiddet uygulandığı için evi terk edip eşine boşanma davası açmıştı. 41 Yaşındaki eşi Salih G. Uzaklaştırma kararı alınmasına rağmen eşini öldüresiye dövdüğü söyleniyor. Köprücük kemiği kırılan ve 1 haftaya yakın hastanede tedavisi süren Vera Chikareva, mahkeme kararıyla eşi serbest bırakıldıktan sonra yeniden eşinin şiddetiyle karşılaşmıştı. Haberlere çıkıp yardım talebinde bulunmuştu fakat evinde ölü olarak bulundu.

Vera Chikareva İnstagram Hesabı
Vera Chikareva İnstagram Hesabı

Vera Chikareva İnstagram Hesabı

Vera Chikareva İnstagram Hesabı, Güzellik uzmanı Rus güzel Vera Chikareva tüm sosyal medya ve haber siteleri de dahil olmak üzere her yerde gündemde. Vera Chikareva acaba kıskançlık yüzünden mi öldürüldü hepsi otopsi raporu sonrasında araştırılacak. Rus asıllı ve Türkle evli olan Chikareva İnstagram hesabı ne merak edenler için sizlere paylaşıyoruz. 35 yaşındaki bayanın instagram hesabını inceleyebilir, gönderilerin altına yazılan taziye mesajlarını okuyabilirsiniz.

Hatta biraz inceleyerek belki ölümüyle ilgili ufakta olsa bir not yada dikkat çeken bir şeye rastlayabilirsiniz. Dileriz Ki canına kıyanların biran önce bulunur ve gerekli cezayı alırlar. Çevrenizde veya ailenizde bu tür durumlar yaşayan tanıdıklarınız varsa bir an önce polise başvurup yardım istemelerini sağlayınız. Umarım bu son olur..

18
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.