Wallpaper Engine – Duvar Kağıtları

Wallpaper Engine – Duvar Kağıtları

Wallpaper Engine uygulaması Steam üzerinden satılan Windows masaüstü arka planı olarak güzel, canlı ve hareketli duvar kağıtları bulmanızı sağlıyor.

Mobil platformlarda Wallpaper uygulamalarını sıkça görüyoruz fakat konu Bilgisayar olunca böyle uygulamalar bulmak oldukça zor. Bu açığı kapatmak adına PC cihazlar için en gelişmiş ve en çok kaynağı bulunan duvar kağıdı uygulaması Wallpaper Engine.

Wallpaper Engine kullanıcılarına sunduğu 2D ve 3D hareketli animasyonları ile Duvar Kağıtları yapmamızı sağlıyor. Topluluk sunucularında paylaşılan yüz binlerce arka plan arasından en çok hoşunuza gideni bulabilirsiniz.

Programı ilk kullanmaya başladığımda her saat duvar kağıdı değiştiriyordum, gerçekten çok zengin ve kaliteli bir içeriğe sahip. Aynı zamanda 3D ve hareketli animasyonları favori olarak gösterebilirim.

Wallpaper Engine programı ile Duvar Kağıtları buluyoruz fakat bunlar bilgisayarı çok kasar’mı veya oyunlardaki performansı çok düşürür’mü diye soranlar için sistem gereksinimlerini aşağıda yazacağız. Bende herhangi bir olumsuz etkisi olmadı fakat düşük donanımlı cihazlarda nasıl etki yapar deneyip görmek lazım.

Wallpaper Engine En Popüler Duvar Kağıtları

Wallpaper Engine programında en popüler duvar kağıtları örnek olarak aşağıda verildi. Sizin sevdiğiniz veya favorim diyebileceğiniz görseller varsa aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

Wallpaper Engine - Duvar Kağıtları - 1
Wallpaper Engine – Duvar Kağıtları – 1
Wallpaper Engine - Duvar Kağıtları - 2
Wallpaper Engine – Duvar Kağıtları – 2
Wallpaper Engine - Duvar Kağıtları - 3
Wallpaper Engine – Duvar Kağıtları – 3
Wallpaper Engine - Duvar Kağıtları - 4
Wallpaper Engine – Duvar Kağıtları – 4
Wallpaper Engine - Duvar Kağıtları - 5
Wallpaper Engine – Duvar Kağıtları – 5

Wallpaper Engine Hareketli Duvar Kağıtları indirmeden önce cihazınızın sistem gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığına bakmanızı öneririm. Sonra oyunlarda performans düşüklüğü ve çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz.

45
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.