Warpath Hediye Kodu [2021] Bedava Kullan

 Warpath Hediye Kodu [2021] Bedava Kullan
Okunuyor Warpath Hediye Kodu [2021] Bedava Kullan

Warpath Hediye Kodu ile bir birinden güzel hediyeleri bedava olarak kazanın. 2020 ve 2021 yılları için geçerli tüm kodları buradan paylaşıyoruz. Warpath Hediye Kodu sayesinde bir birinden güzel hediyeler kazanabilirsiniz. Tamamen ücretsiz bir şekilde verilen kodları oyun içerisinde dönüştürerek bedava hediyelerinizi alın. Warpath Hediye Kodu arayanlar için 2021 yılı boyunca her ay için bedava ve güncel kodlar paylaşmaktayız. Oyun içi elmas ve daha fazlasını kazanmak isteyenler bu yazımızı ziyaret etmeyi unutmasınlar. Verdiğimiz Hediye kodlarıyla ilgili sık sorulan soruları da cevapladık. Eğer aklınıza takılan bir sorunuz varsa ve cevabını bulamıyorsanız yorum olarak yazabilirsiniz. Her ay güncel olarak kodları paylaşmaya devam edeceğiz.

Warpath Hediye Kodu (2021)

Warpath Hediye Kodu olarak verilen kodlar 2021 yılında kullanabileceğiniz kodlardan oluşmaktadır. Aynı zamanda bu yıl içerisinde de kodları kullanabilirsiniz. Yeni kodlar oyuna eklendikçe sizlerle paylaşılacaktır. Warpath Hediye Kodu, oyun içerisinde tanımlayarak elmas ve oyun içi önemli eşyalar kazanmasını sağlayacak şifrelerdir. Oyun tarafından tanımlanan ve dağıtılan bu kodlar gelişmiş oyuncuların dahi işlerine yaramaktadır. Para yatırmadan daha hızlı gelişmek ve parayla satın alabileceğiniz bir çok önemli şeyin oyun tarafından oyunculara ücretsiz verilmesini sağlar. Her ay Lods Mobile oyununda düzenlenen yerli ve yurt dışı etkinliklerinde dağıtılan Hediye kodlarından herkes yararlanabilir. Daha önceki etkinliklerde yararlanmadığınız kodları şimdi de kullanabilirsiniz.

Warpath Hediye Kodu (2021)
Warpath Hediye Kodu (2021)

Verilen hediyeler arasında gem ve daha bir çok önemli eşyaya ait kodlar bulunmaktadır. Warpath Hediye Kodu oyun etkinlikleri ve düzenlenen kampanyalardan elde edilmektedir. Warpath oyunu için açıklanan Hediye Kodları İngilizce bir dille sunulduğu için ülkemizdeki çoğu oyuncu anlayamıyor. Sizler için hepsini burada bir araya getirdik. Warpath Hediye Kodu olarak 2021 yılında yapılan tüm etkinliklerde oyun tarafından paylaşılan kodları içermektedir. Farklı sosyal medya ağları ve İnternet siteleri üzerinden duyurulan bu Hediye kodları teker teker araştırmak yerine burada toplu bir şekilde bulabileceksiniz.

Warpath Hediye Kodları

Warpath Hediye Kodları güncel kodlardan oluşmaktadır. Hepsini deneyerek aktif olan hediyelerinizi böylelikle toplayabilirsiniz. Warpath Hediye Kodu olarak paylaşılacak güncel kodları da buradan aktarmaya devam edeceğiz. Warpath Hediye Kodları;

 • Topwar2021
 • thanksgiving
 • Topwarnewyear
 • G123_vividarmy
 • Topwar2020
 • EternalLand
 • Topwarblue
 • wissenswert
 • Topwar00
 • vividarmy621
 • Topwartr
 • TOPWAR-العربية
 • Topwarpark
 • topwar888
 • Topwarcity
 • TopWar2020
 • Topwar999
 • TopwarEaster
 • Topwaron

Jean-Claude Van Damme ile gökyüzünü fethedin.
Yeni Hava Kuvvetleri sürümü ayaklarını yerden kesecek!

Warpath, şimdiden milyonlarca cesur Komutanın Avrupa genelinde, kara üzerinde gerçek zamanlı strateji savaşlarında çatışmasına tanık oldu. Warpath’in üzerindeki gökyüzü, yoğun havadan karaya muharebe ve ince hava saldırıları sunmaya hazır şekilde, yeni ve gelişmiş hava birimleri ordusuna ev sahipliği yaparken, artık hava cephesinde yeni bir sayfa açmanın zamanı geldi.

Warpath Hediye Kodları
Warpath Hediye Kodları

Komutanlar, en güçlü hava kuvvetleri birimlerinizi oluşturun ve çetin bir çatışmanın tadını çıkarın!
▶ Yenilikler◀
1. GÖRKEMLİ HAVA KUVVETLERİ
● Ağır bombardıman uçakları ve çevik avcı uçakları dâhil olmak üzere 42 yeni hava birimi, savaş alanını fethetmek için daha fazla ateş gücünü beraberinde getiriyor.
● Yeni hava aracı pilotları Jean Dufort ve Doris Morgenstern emrine girmek için bekliyor.
● Mükemmel taktiklerini destekleyebileceğin yeni bir boyut olan hava savaş alanına açıl.

2. ŞEHİR İNŞAATI
● Yeni inşaat seçenekleri ve daha da özelleştirilmiş binalar!
● Kendi askerî üssünde, inanılmaz derecede yüksek özgürlükle inşaat yap.

3. YATAY EKRAN MODU
● Oyunun arayüz görüntüleme modunu tercihlerine göre ayarlayabilirsin, bu sürümde hem yatay hem de dikey ekran seçenekleri mevcut.

▶ Özellikler◀

GERÇEK ZAMANLI STRATEJİ
Saldırını planla ve efsanevi haritalar üzerinde, destansı Gerçek zamanlı çatışmalara katıl.
● Zirveye ulaşmak için beceri ve stratejilerini kullan.
● Düşmanlarını hedef al ve hesaplanmış manevralarla arazini genişlet.
● Güç kazanmak ve düşman hedeflere karşı daha fazla kuvvet toplamak için savaş alanında üstünlük kur.

TAMAMEN ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR ASKERÎ BİRİMLER
Cephaneni en yüksek seviyeye çıkar!
● En büyük ve en ölümcül silahları, tankları ve uçakları kullanarak küresel savaş alanında savaşmaya hazır bir ordu kur.
● Silahları birleştirerek, sökerek, modifiye ederek ve geliştirerek birimlerini özelleştir.
● Düşmanlarını gafil avlarken gerçek savaşın tadına bak ve teçhizatlarını test et.

DESTANSI HİKÂYE ÖRGÜSÜ Hayata getirilen gerçek harekâtlar!
● Düşmanın peşine düşmek ve onları bozguna uğratmak için birimlerini engebeli arazilerde ve şehir manzaralarında komuta et.
● Bu Savaş Yolu sırasında hedeflere ulaşırken ve daha zorlayıcı aşamalara adım atarken görevleri daha dinamik hâle getiren müttefiklerle tanışacaksın.

NEFES KESEN MOBİL DENEYİM Heyecan verici grafikler ve ses özellikleriyle telefonunda üstün kaliteli HD oyun deneyimini keşfet.
● Savaşı, avucunun içinde kontrol etmenin heyecanını yaşa.
● Dilediğin gibi ekranı yakınlaştır ve müttefiklerinle birlikte dünya genelinde farklı şehirlere ışınlan.
● Her bölüm, can alıcı bir olay örgüsü ve sinematik oynanışla birlikte farklı bir yöne doğru ilerliyor. Araziyi uçakla keşfet ve kendi çıkarın için kullan.

Zafer savaşında dünya çapındaki küresel ittifaklara katıl. Düşmanı ezmek ve dünya genelinde ulusları kurtarmak için gerekenlere sahip misin? Taktiklerin işe yarayacak mı?

Yukarıda verilen 19 farklı Warpath Hediye Kodu yıl içerisinde güncellenmeye devam edilecek. Çalışmayan kodları bize bildirebilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın