Warzone 2.0 “Hueneme – Concord” Hatası

 Warzone 2.0 “Hueneme – Concord” Hatası
Okunuyor Warzone 2.0 “Hueneme – Concord” Hatası

Warzone 2.0 “Hueneme – Concord” Hatası ile karşılaşan oyuncuların sayılarında çok artış olmasından sonra bu içeriği oluşturma kararı aldık. Ülkemizde çok büyük oyuncu kitlesi olmayan oyunlar da karşılaşılan bu tür küçük hatalarla ilgili detaylı içeriklerin olmaması ülkemizdeki bir çok oyuncunun da mağdur olmasına sebep olabiliyor. Warzone 2.0 “Hueneme – Concord” Hatası için içeriğimizi güncellemeye devam ederek sizlere bu konuda en doğru bilgileri aktarmaya çalışacağız. Verdiğimiz çözüm yöntemleri eğer işinize yaramadıysa ve hala hatayla karşılaşıyorsanız yorumlarda belirtebilirsiniz.

Warzone 2.0 “Hueneme – Concord” Hatası Çözümü

Warzone 2.0 “Hueneme – Concord” Hatası ile ilgili Türkçe kaynaklarda çok detaylı içerikler bulunmamaktadır. Özellikle bu sorunla karşılaşan oyuncuların çözüm için yeterli kaynak bulamamasından dolayı bu içerik oluşturuldu. Aynı zamanda sorun için sizlere verilen çözümleri daha iyi anlayıp uygulayabilmeniz adına “Warzone 2.0 “Hueneme – Concord” Hatası Çözümü” ile ilgili videolu içerikte yakında eklenecek.

Warzone 2.0 "Hueneme - Concord" Hatası
Warzone 2.0 “Hueneme – Concord” Hatası

İlk yöntem:

  1. Önce Win+R tuşlarına basın, “cmd” yazın ve ardından Ctrl+Shift+Enter tuşlarına basın. Bu, Komut İstemi’ni yönetici ayrıcalıklarıyla çalıştıracaktır.
  2. Şimdi Komut İstemi’nde “netsh interface teredo set state disable” yazın.
  3. Bittiğinde, devre dışı bırakıldığını onaylamak için “netsh interface teredo show state” yazın

İşe yarayan diğer yöntem:

  1. Öncelikle aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ederek Activision hesabınıza giriş yapın: https://s.activision.com/activision/login
  2. Şimdi profil bölümüne gidin ve ‘Temel Bilgiler’ sayfasına gidin.
  3. Burada, ‘Adres’i başka bir ülkeye ayarlanmışsa bölgenize değiştirin.

Warzone 2.0 Nedir?

Call of Duty: Warzone 2.0 , PlayStation 4 , PlayStation 5 , Windows , Xbox One ve Xbox Series X/S için oynaması ücretsiz bir battle royale video oyunudur. 2020’deki Call of Duty: Warzone’un devamı niteliğindedir. Oyun, 2022’deki Call of Duty: Modern Warfare II’nin bir parçasıdır ancak yukarıda belirtilen başlığın satın alınmasını gerektirmez. Modern Warfare II içeriğinin1. Sezonunda tanıtıldıOyun, platformlar arası oyun ve DMZ adlı yeni bir çıkarma modu içeriyor. Warzone 2.0 , Activision tarafından Eylül 2022’de Call of Duty Next’te resmen açıklandı, 16 Kasım 2022’de piyasaya sürüldü ve Call of Duty HQ olarak bilinen tek bir oyunlar arası başlatıcının parçası .


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın