Watch Dogs 2 Kasma Sorunu Çözümü

Watch Dogs 2 Kasma Sorunu Çözümü

Birçok Watch Dogs 2 oyuncusunun başı oyunun takılma ve kasma sorunu ile dertte. İnternette bu sorunu arastirdığınızda , çözüm neredeyse yok denecek kadar az. Sisteminizin darboğaz denilen uyumsuzluğundan veya işlemcinizin yetersizliğinden bahsedilerek. Peki Watch Dogs 2 Kasma Sorunu yüzünden bu oyunu oynayamayacak mısınız. Tabiki oynayabilirsiniz. Anlatacağımız yöntem sisteminizi zorlasada minimum takılma ile Watch Dogs 2 Kasma sorununu çözebilirsiniz. Tabi bunun için sisteminizin de oyunun minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekiyor. Watch Dogs 2 ‘yi oynayabilmeniz için enaz sisteminizin alt kısımdaki gibi olması gerekiyor. Yinede önereceğimiz yöntemi deneyip, oyunun takılıp takılmadığını kontrol edebilirsiniz. Oyunu oynamak istediğiniz bilgisayarın sistem özelliklerini konu altına yorum olarak atarsanız sizlere en uygun sistem ayarları hakkında ‘da severek yardımcı olmaya çalışabiliriz. Konumuza dönecek olursak , öncelikle minimum sistem gereksinimlerine bakalım.

Watch Dogs 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

  • Windows 7 SP1, Windows 8.1 veya Windows 10 2020 ( Güncellenmiş)
  • Intel Core i5 2400S-2.5 GHz ya da AMD FX 6120-3.5 GHz ( Güncel Bios )
  • 6 GB RAM
  • NVIDIA GeForce GTX 660 (2GB) ya da AMD Radeon HD 7870 (2GB) ve üstü (Ekran Kartı yazılımı güncel olmalı )
  • 50 GB boş HDD veya SSD

Sistem özellikleriniz minimum yukarıdaki gibiyse ve yinede Watch Dogs 2 kasma sorunu yaşıyorsanız alt kısımdaki işleme geçebilirsiniz.

Watch Dogs 2 High Resolution Pack

2020 Watch Dogs 2 High Resolution Pack sayesinde oyunu en iyi ayarlarda , rahatlık ile minimum takılma ile oynayabilirsiniz. Sistem özellikleriniz yeterli ise , Kasma yüksek ihtimal ile komple ortadan kalkacaktır. Watch Dogs 2 High Resolution Pack indirmek için alt kısımdaki linki kullanabilirsiniz. Açılan ana sayfada, arama yerine Watch Dogs 2 High Resolution Pack yazarsanız en güncel versiyonuna ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Öncelikle Pack indirip yinede çözüm bulamadiysaniz. Yapmanız gereken ayar Pixel Destiny ayarı.

Oyunun Pixel Destiny ayarı1.5 getirin. Bu sayede CPU kullanımı artacak ama FPS oranınız düzelecektir. Yük işlemcinizden ekran kartına binecektir. Bu sayede oyundaki kasma veya takılma sorunu minimum seviyeye iner.

Yukarıdaki çözümler işe yaramıyor veya oyun ile alakalı farklı bir sorun yaşadığınızı düşünüyorsanız, konu altındaki yorum bölümünden yardım talebinde bulunabilirsiniz. İyi oyunlar.

32
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.