WhatsApp AERO Nedir? Güvenilir mi?

 WhatsApp AERO Nedir? Güvenilir mi?
Okunuyor WhatsApp AERO Nedir? Güvenilir mi?

WhatsApp AERO Nedir Güvenilir mi? WhatsApp AERO Nedir? WhatsApp AERO 3. Parti bir WhatsApp yazılımıdır. WhatsApp AERO uygulaması bize WhatsApp tarafından sunulmayan bazı ek özellikler sunar. WhatsApp AERO Güvenilir mi? Sorusu da tabi çok soruluyor çünkü market uygulamasından değil üretici’nin sitesinden apk olarak indirilebiliyor. Şimdi size bütün, WhatsApp AERO Nedir Güvenilir mi? Gibi soruları cevaplayacağım.

İlginizi Çekebilir: WhatsApp Aero APK İndir [2020] Son Sürüm

WhatsApp AERO Nedir?

WhatsApp Aero APK Nedir?
WhatsApp Aero APK Nedir?

WhatsApp AERO, WhatsApp tarafından sunulmayan ek özellikleri sunan 3.parti bir yazılımdır. Geliştiricisi bir türk olan uygulama size daha çok veri sunabilmek için üretilmiş. Bu tarz uygulamalar insanlar tarafından çok merak ediliyor. O yüzden bu uygulama son dönemde bu kadar çok meşhur oldu.

WhatsApp AERO Özellikleri Nelerdir?

Bu yazılım sayesinde kim ne zaman çevrim içi olmuş gibi veya size gönderilip sonrasında silinen mesajları görme gibi özellikleri var. Ek olarak bir sürü tema ve WhatsApp duvar kağıdı ile beraber geliyor.

WhatsApp AERO Güvenilir mi?

WhatsApp AERO Güvenilir mi?
WhatsApp AERO Güvenilir mi?

Günümüzde Facebook gibi bir şirketin bile ki kendileri WhatsApp’ın da sahibidir. İnsanların verilerini satarken böyle küçük girişimlere güvenmek daha zor. Şu ana kadar uygulamayı geliştirici’nin internet sitesinden indirenler hiç bir tane bile virüs olayı ile karşılaşmamış ama indirip kullandığınızda verileriniz güvende olacak mı? O sizin vereceğiniz bir karardır.

Ek Bilgi

Anlık olarak sadece Android işletim sistemi için bulunuyor. Onun içinde internetten apk olarak indirebiliyorsunuz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
188 okunma
okunma2184
0 yorum