WhatsApp Arama Bağlantısı Oluşturma Ne Demek? (2022)

 WhatsApp Arama Bağlantısı Oluşturma Ne Demek? (2022)
Okunuyor WhatsApp Arama Bağlantısı Oluşturma Ne Demek? (2022)

WhatsApp Arama Bağlantısı Oluşturma Ne Demek? hakkında son zamanlarda çok fazla sorular sorulmaya başladı. Bunun ne anlama geldiğini Nedir? sorusuyla buradan detaylıca cevapladık. WhatsApp uygulamasını kullananlar son zamanlarda WhatsApp Arama Bağlantısı Oluşturma Ne Demek? şeklinde mesajlar görmeye başladıklarını söylüyorlar. Bizde bu olayı detaylarıyla araştırdık.

WhatsApp Arama Bağlantısı Oluşturma Ne Demek?

Big Billion Days WhatsApp Nedir?
WhatsApp Arama Bağlantısı Oluşturma Ne Demek?

WhatsApp Arama Bağlantısı Oluşturma Ne Demek?, bilinmeyen bir kaynaktan uygulama üzerinden gelen bir mesajı özetlemektedir. Android veya İOS işletim sistemine sahip akıllı cihaz kullanıcıları, ünlü mesajlaşma uygulaması WhatsApp üzerinden WhatsApp Arama Bağlantısı Oluşturma Ne Demek? hakkında mesaj alıyorlar. Bunun ne anlama geldiğini ve ne işe yaradığını bilmeyenler için konuyu detaylarıyla araştırdık.

Big Billion Days WhatsApp
WhatsApp Arama Bağlantısı Oluşturma Ne Demek?

WhatsApp Arama Bağlantısı Oluşturma

WhatsApp Arama Bağlantısı Oluşturma Ne Demek? şeklinde gelen mesajların sırrı çözüldü. Bu mesajlar yabancı kaynaklar tarafından gönderilen dolandırıcılık yöntemleri olduğu iddia ediliyor.

Big Billion Days WhatsApp
WhatsApp Arama Bağlantısı Oluşturma Ne Demek?

Kullanıcılara çeşitli bağlantılar gönderilerek onlara dosyalar indirtmek veya alışveriş yaptırmaya yönlendirmeye çalışıyorlar. WhatsApp Arama Bağlantısı Oluşturma Ne Demek? hakkında bilmediğiniz numaraların yolladıkları mesajlara itibar etmeyiniz. Konuyla ilgili detayları araştırmaya devam ediyoruz.

WhatsApp Messenger, akıllı telefonlar için geliştirilen, platformlar arası çalışma özelliğine sahip bir anlık mesajlaşma ve arama veya haberleşme uygulamasıdır. Android, BlackBerry, iPhone, Windows Phone ve Nokia telefonlarıyla uyumlu olan uygulama, 2G, 3G, 4G ya da Wi-Fi İnternet bağlantısı aracılığıyla kullanıcıların birbirlerine fotoğraf, video, ücretsiz arama, sesli ve yazılı mesaj ve belge göndermesini sağlar. Aynı adı taşıyan şirket, eski Yahoo! çalışanları olan Biran Acton ve Jan Koum tarafından ABD’de, Kaliforniya eyaletindeki Santa Clara kentinde kurulmuştur.

Kısa zamanda büyük bir popülariteye kavuşan WhatsApp Messenger üzerinden gerçekleşen iletişim trafiği, Ağustos 2012’den Ocak 2013’e kadar %75 oranında artarak 2012 yılında toplamda %500’e ulaşmıştır. Dünyada kayıtlı kullanıcı sayısı en yüksek olan siber hizmetler arasındadır.

19 Şubat 2014 yılında Meta, Inc. tarafından 4 milyar USD nakit para, 12 milyar USD hisse senedi ve 3 milyar USD sınırlandırılmış hisse senedi olmak üzere toplamda 19 milyar USD karşılığında satın alınmıştır. Bu satın alma işleminin bazı kişisel hakları ve bilgi mahremiyetini savunan gruplar tarafından durdurulması istenmiştir. Mark Zuckerberg yaptığı açıklama ile WhatsApp’ın 1 milyar kullanıcıya ulaştığını açıklamıştır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
1,230 okunma
okunma2491
0 yorum