WhatsApp Çevrimiçi Gizleme Uygulaması

 WhatsApp Çevrimiçi Gizleme Uygulaması
Okunuyor WhatsApp Çevrimiçi Gizleme Uygulaması

WhatsApp Çevrimiçi Gizleme Uygulaması ile kimse sizin aktif olduğunuzu göremeyecek. Özelliklerde olmayan fakat bir uygulama ile yapılabilen çok yararlı bilgi. Android ve İOS işletim sistemli mobil akıllı cihazların uygulama mağazalarının Haberleşme ve Mesajlaşma kategorisinde yer alan WhatsApp uygulamasında olmayan bir özelliği nasıl yapabileceğinizi anlatıyoruz. Dünya üzerinde 500 milyondan fazla kullanıcı bulunan WhatsApp içerisinde Çevrimiçi Gizleme Uygulaması önereceğiz.

Kullanıcılar böyle bir özelliğin olmasını istiyor fakat uygulamanın geliştiricileri uygulamanın yapısına aykırı olacağını düşündükleri için böyle bir özellik geliştirmekten kaçınıyorlar. WhatsApp içerisinde son görülme ve görüldü bilgisini kapatabiliyoruz fakat uygulamada aktifken karşı tarafta çevrimiçi olarak görülmemizi bir türlü kapatamıyoruz. Hem mantığa ters hemde çoğu kişinin işine bir çok alanda yarayacak bu olmayan özelliği varmış gibi kullanabilirsiniz.

WhatsApp Çevrimiçi Gizleme Uygulaması

WhatsApp Çevrimiçi Gizleme Uygulaması belki gelecek güncellemeler’de özellik olarak gelebilir ve bunu yapabilmemiz için herhangi bir ekstra şeye ihtiyacımız kalmaz. Fakat şuanda böyle bir şey olmadığı için, WhatsApp Çevrimiçi Gizleme işlemini yapmak isteyenler uygulamasını yüklemek durumda kalıyorlar.

WhatsApp Çevrimiçi Gizleme Uygulaması
WhatsApp Çevrimiçi Gizleme Uygulaması

Yurt dışında popüler olan uygulama bir çok tartışmaları’da beraberinde getirmişti. WhatsApp uygulamasında mesaj atıldığı zaman 2 tık olan ve bir türlü görülmeyen veya cevaplanmayan mesajlar tartışmalar doğurabilir. Aslında bu tarz uygulamaların çeşitli kullanıcı hilelerine başvurması yerine görevini icra etmeleri gerekiyor.

WhatSeen

Online(çevrimiçi) olmadan, mavi tik göndermeden ve okundu bilgisi olmadan mesajlarınızı okumanızı sağlar.

WhatSeen
WhatSeen

Ayrıca size gönderilip hemen silinen mesajları okuyabilmenizi sağlar. “Mesaj silindi” yazsa bile, silinen mesajı WhatSeen içerisinden okuyabilirsiniz.

Kişileriniz mesajları okuduğunuzu bilmeyecek.

Artık, internetinizi kapatmakla veya çevrimdışı modu etkinleştirmekle uğraşmayın. WhatSeen sizlere kullanımı çok basit bir şekilde gelen mesajları okuma imkanı sağlıyor.

Karşı taraf anlamadan mesajları okumak mı istiyorsunuz?
WhatSeen ile bu mümkün. Mesaj geldiğinde mesajınız WhatSeen uygulamasında da görünecek ve Mesajlaşma uygulamasına girmenize gerek kalmadan gelen mesajları istediğiniz zaman okuyabilirsiniz.

MESAJLARINIZI GİZLİ BİR ŞEKİLDE OKUYUN

ÖZELLİKLERİ
√ WhatSeen ile kişileriniz mesajlarını okuduğunuzu veya gönderdikleri görüntüleri gördüğünüzü bilmez.
√ WhatSeen sayesinde internetiniz açıkken karşı tarafın size gönderip sildiği mesajları bile okuyabilirsiniz.
√ Size gönderilen fotoğraf ve videolara da bakabilirsiniz.
√ Göründü bildirimlerini ve mavi tikleri gizlemiş olursunuz.
√ Son görülme zamanınız değişmez.

WhatSeen hakkında önemli noktalar!
√- Whatseen, düzgün çalışma için Bildirim Erişim izni gerektirir. Bu uygulamanın çalışması için gerekli bir adımdır. unseen
√ Whatseen, kullanıcıların kişisel verilerini toplamaz veya saklamaz.
√ Gelen mesajları sadece okuyabilirsiniz.
√ Sessize aldığınız konuşmalar WhatSeen’de görünmeyecektir.
√ WhatSeen sayesinde internetiniz açıkken karşı tarafın size gönderip sildiği mesajları bile okuyabilirsiniz.
√ Eski mesajlar kurulum sırasında görüntülenmeyecek, sadece yeni mesajlar görünecektir.
√ Son görülmeye son

Okundu bildirilerine, çevrimiçi görünmeye, mavi tiklere ve son görülmelere son!
Umarız siz de WhatSeen uygulamasını bizim kadar seversiniz. unseen olun, gizli kalın.

WhatsApp Çevrimiçi Gizleme Nasıl Yapılır?

WhatsApp Çevrimiçi bilgisini gizlemek isteyenler için uygulama içerisinde herhangi bir şey yüklemeden nasıl yapabileceğinizi anlatıyoruz. 2020 yılında bu yöntem güncel olarak kullanılmaktadır. Gelebilecek güncellemeler ile yöntemin değişiklik göstermesi halinde yazımızı yeni yöntemlerle güncelleyeceğiz.

WhatsApp uygulamasına giriş yapın ve sonra ayarlar sekmesine gelin, Gizlilik yazısına tıkladıktan sonra Durum sekmesine tıklayın ve sadece şu kişilerle paylaş diyerek kimseyi seçmeyin.

WhatsApp Çevrimiçi Gizleme Nasıl Yapılır?
WhatsApp Çevrimiçi Gizleme Nasıl Yapılır?

Yukarıdaki işlemi uygulayarak WhatsApp Çevrimiçi Gizleme işlemini başarılı şekilde uygulamış olursunuz. Uygulamanın bir açığı olarak bu işlemler çevrimiçi bilgisi kapanmasına sebep oluyor, gelecek güncelleme ile bunun önüne geçebilirler.

WhatsApp Çevrimiçi Olduğumu Nasıl Gizlerim?

WhatsApp Çevrimiçi Olduğumu Nasıl Gizlerim? sorusu çok fazla sorulan sorular arasında yer alıyor. Ünlü mesajlaşma uygulamasının içerisinde son görülme, okundu bilgisi, hikaye ve durum bilgisinin görülmesini kapatabiliyoruz. Fakat mesajlaşma penceresinde Çevrimiçi olduğumuzu gizleyemiyoruz.

WhatsApp Çevrimiçi Kapatılır mı?

WhatsApp Çevrimiçi görünürlüğü herhangi bir ayar düzenlemesi yapılarak kapatılamaz. Fakat yukarıda verdiğimiz uygulamalar sayesinde böyle bir özelliği aktif etmiş olabilirsiniz. Önerdiğimiz uygulama sayesinde WhatsApp içerisinde çevrimiçi olmadan tüm mesajları görebilirsiniz.

WhatsApp Çevrimiçi Gizleme Uygulaması ile ilgili güncel bilgileri aktarmaya devam edeceğiz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın


VOZOL