WhatsApp Engellendiğini Nasıl Anlarsın?

WhatsApp Engellendiğini Nasıl Anlarsın?

WhatsApp Engellendiğini Nasıl Anlarsın? 2020, WhatsApp Engellendiğini Nasıl Anlarsın? WhatsApp Engellendiğini Gösteren Uygulama Var mı? Günümüzde insanlar sosyal medyayı daha dikkatli ve korunaklı kullanmak istiyor veya insanlara karşı sinirlerini sosyal medya aracılığı ile çıkartabiliyor. Bu durum karşısında insanlar birbirlerini WhatsApp da veya başka bir platform içerisinde engelleyebiliyor. Bu durum gerçekleştiği zaman nasıl engellendiğimiz anlayabilir.

WhatsApp Engellendiğini Nasıl Anlarsın?

WhatsApp Engellendiğini Nasıl Anlarsın?
WhatsApp Engellendiğini Nasıl Anlarsın?

Eğer başka bir kullanıcı tarafından engellendiyseniz bunu anlamanızı sağlayan bazı işaretler mevcuttur. Bu işaretlere dikkat ederseniz, biri tarafından engellenip engellenmediğinizi kolay bir şekilde tespit edebilirsiniz. WhatsApp’ta kullanıcı engelleme birinin rahatsız etmesi ya da irtibat kurulmak istenmemesi halinde kullanılan sistemlerden biridir.

WhatsApp’ta rehberinizde ekli olan şahıslar WhatsApp uygulamasını kullanıyor ise size bilgileri gözükür. Şayet biri sizi engellerse bu kişinin son görülmesi çevrimiçi olup olmadığı bilgisi ve profil fotoğrafı gözükmez. “ Knk Foton gitti. “ Şakası buradan çıkmıştır. Fakat kişi ayarlardan bu özellikleri “hiç kimse” olarak ayarlarsa kimseye gözükmez, bunu anlamak için ileti atmanız gerekir şayet bildiriniz tek tik ise hiçbir bildiri karşıya iletilmez, yüksek ihtimalle engellenmişsiniz manasına gelir.

WhatsApp Engellendiğini Gösteren Uygulama Var mı?

WhatsApp ile ilgili birçok uygulama vardır. Bu uygulamalar sayesinde sizde ekli arkadaşlarınız hangi saatler arasından WhatsApp içerisinde çevrimiçi oldu gibi bilgileri gösteren veya silinen mesaj, fotoğraf ve videoları geri getirebilen uygulamalar vardır ama hiçbir zaman kimin sizi engellediğini gösteren bir uygulama göremedim.

11
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.