WhatsApp Gizlilik Sözleşmesi İptal ve Kabul Etme Linki

 WhatsApp Gizlilik Sözleşmesi İptal ve Kabul Etme Linki
Okunuyor WhatsApp Gizlilik Sözleşmesi İptal ve Kabul Etme Linki

WhatsApp, 15 mayıs güncellemesi ile politika, Gizlilik Sözleşmesi kabul etmeyenler için iptal ve kabul etme (onaylama) linkini paylaştık. Kullanmaya devam edin. Eğer bu değişen politikalar yüzünden gizlilik sözleşmesini kabul etmezseniz uygulamayı kullanamazsınız. Bu gizlilik şartlarını kabul etme linki üzerinden onay verdiğiniz taktirde uygulamayı ücretsiz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bilindiği gibi uzun yıllardır tüm dünyada sevilerek kullanılan ücretsiz mesajlaşma uygulaması hakkında ücretli olacağıyla ilgili sürekli iddialar dolaşıyordu. Ünlü sosyal medya uygulamalarını satın alan Facebook uygulamasının kurucusu Mark, bu popüler mesajlaşma uygulamasını da satın aldı. Milyonlarca kullanıcısı olan WhatsApp uygulamasında herhangi bir reklam bulunmuyor ve tamamen ücretsiz. Kullanıcıların konuştukları bilgilerden yola çıkarak diğer sosyal medya uygulamalarında karşılarına isteklerini karşılayacak reklamlar çıkaracaklar. Bunun için yapılacak olan yeni gizlilik sözleşmesi çok önemli.

WhatsApp Gizlilik Sözleşmesi Kabul Etme – Linki

15 Mayısta her kullanıcının karşısına çıkan bu sözleşmeyi kabul etmediyseniz ve daha sonrasında kabul etmeye karar verdiyseniz aşağıdaki bağlantılardan yararlanabilirsiniz. WhatsApp uygulamasının Gizlilik Sözleşmesi için sunduğu bağlantıyı kabul etme işlemini sağlayan link ektedir. Tek yapmanız gereken karşınıza çıkan yeni gizlilik sözleşmesini kabul etmek olacak. Sonrasında WhatsApp uygulamasını kullanmaya devam edebileceksiniz.

WhatsApp Gizlilik Sözleşmesi Kabul Etme - Linki
WhatsApp Gizlilik Sözleşmesi Kabul Etme – Linki

Bu yeni politika hakkında bir çok iddia ortaya atılıyor. WhatsApp gibi köklü bir uygulama ve haklarını elinde bulunduran sosyal medya devi bir şirket sizin bilgilerinizi her türlü ele geçirebilir. Bunu yapmak için saçma bir izin istemez. Bu yüzden yapılan yeni gizlilik sözleşmesi reklamlara yön vermek için gerekiyor. Biz WhatsApp Gizlilik Sözleşmesi Kabul Edeceğiz. Sizde gerekli araştırmaları yaparak bu konudaki fikrinizi uygulayabilirsiniz.

WhatsApp Gizlilik Sözleşmesi İptal Etme Nasıl Yapılır?

WhatsApp Gizlilik Sözleşmesi Kabul Etme ile ilgili bağlantıları yukarıda verdiğimize göre sonradan pişman olan v e iptal etmek isteyenler için de bunun nasıl yapılacağını anlatacağız. Şuan henüz bu politika yürürlüğe girmedi. Bu yüzden WhatsApp uygulamasında şuanda böyle bir özellik bulunmamaktadır. Fakat yakın zamanda çıkacak olan yeni güncellemenin ardından gizlilik sözleşmesi her kullanıcının karşınıza çıkacak. Bunu yanlışlıkla dahi onayladığınız zaman iptal edebilmeniz için basit bir yöntemi var.

WhatsApp Gizlilik Sözleşmesi İptal Etme
WhatsApp Gizlilik Sözleşmesi İptal Etme

Uygulamayı kaldırmanız yeterli olacak. Verilerinizi uygulama vesilesiyle aldığı için cihazınızdan WhatsApp uygulamasını kaldırmanız gerekmektedir. Zaten gizlilik sözleşmesi kabul edilmediği taktirde WP kullanılamaz. Pişman olduğunuzda iptal edebilmek için kaldırmanız yeterlidir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın