WhatsApp Gizlilik Sözleşmesi Nasıl Kabul Edilir?

 WhatsApp Gizlilik Sözleşmesi Nasıl Kabul Edilir?
Okunuyor WhatsApp Gizlilik Sözleşmesi Nasıl Kabul Edilir?

WhatsApp Gizlilik Sözleşmesi Nasıl Kabul Edilir? soruları sonlara doğru yaklaştıkça daha da çok sorulmaya başlandı. Politika değişikliklerinden sonra bunları kabul etmeyenler WhatsApp kullanamayacaklar. Bu değişiklik sonrasında kabul etmeyenlere bir süre izin verilmişti, şimdi ise o sürenin sonuna doğru yaklaştık. Artık WhatsApp Gizlilik Sözleşmesini kabul etmeyenler uygulamayı kullanmaya devam edemeyecekler. Gidilen politika değişikliği ardından tüm dünyada büyük yankı uyandırmıştı. Kişisel bilgilerinin paylaşılmasını veya kullanılmasını istemeyenler başka mesajlaşma uygulamalarına yöneldiler. Eğer hala WhatsApp kullanmak istiyorsanız gizlilik sözleşmesini kabul etmeniz gerekmektedir, bunu nasıl yapabileceğinizi aşağıda anlattık.

WhatsApp Gizlilik Sözleşmesi Nasıl Kabul Edilir? Kısa Yol

WhatsApp Gizlilik Sözleşmesi nasıl kabul edilir? sorusunda sizlere kısa yol bağlantıları sunuyoruz. Bu sayede tek tıklamayla politikalara geçiş yaparak kabul edebilecek ve daha sonrasında uygulamayı kullanmaya devam edebileceksiniz. Tamamen ücretsiz olan mesajlaşma uygulaması büyük masrafını karşılamak adına kullanıcılar mesajlaşmalarından yola çıkarak İnstagram veya Facebook gibi sosyal medya uygulamaları üzerindeki reklamları size göre ayarlayacak. Fakat bu durumdan hoşlanmayan veya korkan çok fazla kullanıcı olduğu için bu sözleşmeyi kabul etmeyenlerin sayısı fazlaydı.

WhatsApp Gizlilik Sözleşmesi Nasıl Kabul Edilir? Kısa Yol
WhatsApp Gizlilik Sözleşmesi Nasıl Kabul Edilir? Kısa Yol

WhatsApp bu gizlilik sözleşmesini kabul etmeyenlerin hesaplarının silinmeyeceğini söylemişti fakat verdiği tarih yaklaşmaya başladı. Uygulamayı kullanmaya devam etmeyi düşünenler gizlilik sözleşmesinin nasıl kabul edebileceklerini merak ediyorlar. Son gün geldiği zaman WhatsApp uygulamasına girdiğinizde sizden sözleşmeyi kabul etmenizi isteyecek. Kabul ettiğiniz taktirde kullanmaya devam edebileceksiniz. Bu uyarı kendiliğinden gelecektir, ayrı bir siteye veya ayrı bir işlem yapmanıza gerek yok.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın