WhatsApp Karekod Okutma Nasıl Yapılır?

WhatsApp Karekod Okutma Nasıl Yapılır?

WhatsApp Karekod Okutma Nasıl Yapılır? WhatsApp dünyanın en ünlü internet aracılığı ile mesajlajma uygulamasıdır. Birkaç yıl önce Facebook tarafından satın alınması ile daha da büyüdü. Büyüdükçe büyüyen şirketin özellikleri de zaman içerisinde gelişiyor. Bunlardan bir tanesini ise WhatsApp Karekod Okutma ile kullanıyor. Hadi WhatsApp Karekod Okutma Nasıl Yapılır? Onu inceleyim.

WhatsApp Karekod Okutma Ne İşe Yarar?

WhatsApp Karekod Okutma Ne İşe Yarar?
WhatsApp Karekod Okutma Ne İşe Yarar?

WhatsApp Karekod Okutma en çok WhatsApp Web için kullanılır. WhatsApp Web Nedir? Sorusuna cevabım ise WhatsApp Web WhatsApp’ı bilgisayar aracılığı ile kullanmak için bir araçtır. Bu araç sayesinde WhatsApp hesabınızı bilgisayar aracılığı ile kullanabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken WhatsApp Web diye aratıp siteye girmektir. Sonrasında telefonunuzda WhatsApp uygulamasını açıp ayarlar> WhatsApp Web kısmına tıklayarak açılan kare kamerayı bilgisayar ekranınızdaki WhatsApp Web sitesindeki kare koda yaklaştırın. Devamında otomatik olarak WhatsApp Web işlevli hale gelmelidir.

WhatsApp Karekod Okutma Telefondan Telefona

WhatsApp Karekod Okutma Telefondan Telefona işlemi başka bir insanın WhatsApp mesajlarını okumak için yapılır. Genelde anne ve babalar çocukları için kullanır.

İlk olarak bu işlemi uygulamak istediğiniz kişinin telefonuna erişiminiz olması lazım. Ek olarak bunu yapmak için bazı uygulamalar kurmanız gerekir. WhatsApp read message diye mobil marketler de aratırsanız bir dizi uygulama bulabilirsiniz.

WhatsApp Karekod Okutma İphone

İPhone cihazlarda ki WhatsApp arayüzü’nü kişisel olarak daha hoş bulurum. Alt taraftan ayarlar kısmına girerek WhatsApp Web Karekod Okutma yazısına tıklayarak karekod okutmak için kare şeklindeki kamerayı açabilirsiniz.

WhatsApp Karekod Okutma İphone
WhatsApp Karekod Okutma İphone

Bu kamerayı Google da WhatsApp Web diye aratıp girdiğiniz sitedeki koda tutunuz. Telefonunuzda internet açık olduğu ve şarj olduğu sürece WhatsApp Web açık kalacaktır. Yapmanız gereken tek şey mesajlaşmak. İyi eğlenceler.

66
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.