WhatsApp Kim Kiminle Konuşuyor?

WhatsApp Kim Kiminle Konuşuyor?

WhatsApp Kim Kiminle Konuşuyor?. Dünyanın en büyük internet tabanlı mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp milyarlarca insan tarafından kullanılıyor. İnanın bana bu kadar büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan WhatsApp’ta kim kiminle konuşuyor? Çok zor bir soru? Şimdi size bunun raporunu verebileceğini iddia eden uygulamaya bakalım.

WhatsApp Kim Kiminle Konuşuyor Uygulaması: Chatwatch

WhatsApp Kim Kiminle Konuşuyor Uygulaması, Chatwatch isimli IOS marketine çıkan uygulama kısa sürede yasaklandı. 24 saat kadar zamana ihtiyaç duyduğunu iddia eden program arkadaşlarınızın gün boyunca kimle yazıştığını, hangi saatlerde telefona baktığını ve ne zaman uyuduğuna kadar tahmin edip raporlayabileceğini söylüyor.

App Store hızlıca yasaklandıktan sonra uygulama geliştiricisi bu yasaklamanın neden olduğunu anlayamadığı açıklamasında bulundu. Geliştiricinin duyurusuna göre uygulama isteyenler için internet sürümü ile çalışacakmış

WhatsApp Kim Kiminle Konuşuyor Uygulaması Gerçek mi?

WhatsApp Kim Kiminle Konuşuyor Uygulaması Gerçek mi?, Asıl soru gerçekten bir arkadaşınızın gün boyu hareketlerini yazışmalarını ve telefonda yaptığı işlemleri görebilir misiniz? Cevap evet. Peki Chatwhatch işe yarar mı? Hayır. Böyle bir işlem gerçekleştirmek için bunu yapmak istediğiniz kişinin cihazına gerekli böcek yazılımları kurmanız gerekiyor. Siber güvenlik alanında diğer adı Trojen taktiğidir ve bu bir siber suçtur.

21
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.