e
sv

WhatsApp Mesaja Emoji Koyma, Beğenme Nasıl Yapılır? (2022)

736 Okunma — 10 Mayıs 2022 17:00
WhatsApp Mesaja Emoji Koyma, Beğenme Nasıl Yapılır? (2022)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

WhatsApp WhatsApp Mesaja Emoji Koyma, Beğenme işlemini yapmak isteyenler için 2022 yılında nasıl yapacağınızı anlatıyoruz. Ayrıca bu işlemi sağlayan program ve yöntemleri de öğren. Dünya üzerinde yüz milyondan fazla aktif kullanıcısı ile dünyanın en popüler çevrim içi mesajlaşma uygulamalarının başında geliyor.

Ücretsiz ve basit bir arayüze sahip olması onun popülerliğinin devam etmesini sağlayan önemli özellikleri arasında. Özel günlerde veya bir den fazla insana aynı mesajları iletmek istediğimiz gibi durumlarda WhatsApp Mesaja Emoji Koyma, Beğenme çok işimize yarıyor. Fakat bunun nasıl olduğunu ve yapıldığını bilmeyenler’de olduğunu bildiğimiz için bu konuda bir araştırma yaptık.

2022 yılı içerisinde gelen bazı güncellemeler ile WhatsApp WhatsApp Mesaja Emoji Koyma, Beğenme sınırlandırılması getirildi. 5 kişi sınırı gibi bir kısıtlama çoğu kullanıcıyı üzen bir gelişme oldu, fakat bunun gelmesinin sebebi WhatsApp uygulamasında toplu mesaj adı altında reklam yapanların önüne geçmek için.

Bazıları bunu gerçekleştirebilmek için çeşitli program kullanıyorlar, fakat bu tür programların kullanım zorluğu ve güvenilir olmamasından dolayı sizlere daha farklı yöntemler bulmaya çalıştık. WhatsApp WhatsApp Mesaja Emoji Koyma, Beğenme iPhone ve Samsung gibi cihazlarda nasıl basitçe yapacağınızı aşağıda anlatıyoruz. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp Mesaja Emoji Koyma, Beğenme 2022

WhatsApp WhatsApp Mesaja Emoji Koyma, Beğenme nasıl yapıldığını anlatırken 2022 yılını’da eklememizin sebebi gelen güncellemeler ve gelişmelere rağmen bunların işe yaradığını anlatmak için. WhatsApp WhatsApp Mesaja Emoji Koyma, Beğenme ile ilgili eski kaynaklar’da verilen çoğu yöntemin şuanda geçersiz olması kullanıcıların işine yaramıyor.

WhatsApp Toplu Mesaj Atma
WhatsApp WhatsApp Mesaja Emoji Koyma, Beğenme

Aşağıda her cihazlarda kullanabileceğiniz WhatsApp Mesaja Emoji Koyma, Beğenme yöntemlerini sizlere anlatmaya çalıştık. Yaşadığınız sorunları ve hataları yorum olarak bizlere gönderebilirsiniz. Sizin için güncel çözüm yöntemlerini en hızlı şekilde sunmak için bekliyoruz.

iPhone ve Samsung Cihazlar’da WhatsApp uygulamasıyla WhatsApp Mesaja Emoji Koyma, Beğenme

WhatsApp WhatsApp Mesaja Emoji Koyma, Beğenme için iPhone ve Samsung cihaz kullanıcıları aşağıda anlattığımız maddeleri yaparak işlemi gerçekleştirebilirler.

 • WhatsApp Uygulamasına Giriş Yapın,
 • Sağ üst köşede bulunan 3 nokta işaretine basın,
 • Açılan menü’de Yeni toplu mesaj yazısına tıklayın,
 • WhatsApp Mesaja Emoji Koyma, Beğenme istediğiniz insanları işaretleyin,
 • Sağ aşağı’da yeşil yuvarlak onay butonuna basın,
 • Göndermek istediğiniz mesajınızı yazın ve WhatsApp Mesaja Emoji Koyma, Beğenme işlemi gerçekleşsin,

İlginizi Çekebilir: Memoji WhatsApp Aktarma Nasıl Yapılır?

yukarıdaki adımları eksiksiz uygulayarak işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. WhatsApp WhatsApp Mesaja Emoji Koyma, Beğenme için ekstra bir programa veya uygulamaya ihtiyacınız bulunmuyor. Zaten uygulama içerisinde kullanıcılarına toplu mesaj atabilmeleri için bir özellik eklemiş durumdalar.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

WhatsApp Mesaja Emoji Koyma, Beğenme Nasıl Yapılır? (2022)