WhatsApp Silinen Mesajları Görme Uygulamaları

 WhatsApp Silinen Mesajları Görme Uygulamaları
Okunuyor WhatsApp Silinen Mesajları Görme Uygulamaları

WhatsApp Silinen Mesajları Görme Uygulamaları. Silinen Mesajları Kurtaran Uygulamalar zamanla çok meşhur konuma geldi. Bunun sebebi çok belli. İnsanlar bazen aslında saklaması gereken mesajları, resimleri veya videoları silebilirler. Bu aslında oldukça can sıkıcı bir durum. Kendinizi bu durumdan kurtarmak için kullanabileceğiniz bu uygulamalar size çok yardımcı olabilirler. 

WhatsApp Silinen Mesajları Kurtaran Uygulamalar

WhatsApp Silinen Mesajları Kurtaran Uygulamalar
WhatsApp Silinen Mesajları Kurtaran Uygulamalar

Bu durumun çözümü işletim sisteminden işletim sistemine değişir. İsterseniz gezegende en çok kullanılan iki mobil işletim sistemi üzerinden çözüm önerileri sunalım.

İOS İşletim Sistemi

Öncelikle eklemem lazım. İOS bir işletim sistemi kullanıyorsanız herhangi bir uygulama kurmanıza gerek kalmayabilir. İOS işletim sistemi kullanan cihazlarda iCloud veya iTunes üzerinden yedekleme sayesinde mesajlaşmalarınız geri getirilebilir. Dosya>Aygıtlar>Yedekten Geri Al seçeneğini takip ederek bu kısımdan silinen yazışmalarınızı geri getirebilirsiniz. Belirtmeliyim ki bu çözüm bilgisayarınıza iTunes kurmanızı gerektirir ama zaten birçok İPhone kullanıcısı bilgisayarına çoktan iTunes uygulamasını kurmuştur.

Android İşletim Sistemi 

Android işletim sistemi barındıran mobil cihazlarda silinen mesajları geri getirmek için recovery (kurtarma) programlarından en azından birini kullanmak zorundasınız. Önerebileceğimiz kurtarma programlarından bazıları ise; 

  1. Coolmuster Android SMS+Contacts Recovery
  2. Wondershare Dr Fone for Android
  3. Android Data Recovery

Üst kısımda belirtilen programlardan birini kullanarak sadece mesajlaşmaları değil. Aynı zamanda silinen fotoğraf ve videolarınızı da kurtarabilirsiniz. 


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın