e
sv

Whatsapp Son Görülme Sorunu [2020]

1003 Okunma — 20 Eylül 2020 18:45
Whatsapp Son Görülme Sorunu
avatar

BEYZAGÜL İPEK

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün


Dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı olan ve en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp’ da son görülme tarihi ve çevrimiçi yazısına ulaşılamıyor. Bu sorun da kullanıcılara Whatsapp güncellemesiyle alakalı bir değişiklik olduğunu düşündürüyor. 2020 sürümü Whatsapp’ da artık çevrimiçi ve son görülme tarihi ile alakalı bilgi vermeyecek mi?

Whatsapp’da Son Görülme Saati Neden Yok?

Whatsapp'da Son Görülme Saati Neden Yok?
Whatsapp’da Son Görülme Saati Neden Yok?

Twitter üzerinden de konuyla alakalı problemleri yaşayan kullanıcılar ‘ Whatsapp değişti mi?’ ‘ Whatsapp’ da çevrimiçi ve son görülme yazısı neden yok?’ sorularını araştırıyor. Peki Whatsapp’ta son görülme ve çevrimiçi sorunu nasıl düzelecek?

Whatsapp’ da Çevrimiçi Yazısı Neden Yok?

WhatsApp’ta çevrimiçi yazısının olmamasının sebebi güncelleme ve yeni bir özellik değildir. Gizlilik ayarlarını kontrol ederek değiştirmiş olma ihtimalini gözden geçirebilirsiniz.

Whatsapp' da Çevrimiçi Yazısı Neden Yok?
Whatsapp’ da Çevrimiçi Yazısı Neden Yok?

Problem düzelmiyorsa telefonunuzu yeniden başlatabilir, uygulamayı kapatıp tekrar açabilirsiniz.
WhatsApp’ta bazen bu tip problemler yaşanabiliyor. Ancak var oldukları sistemin büyüklüğü sebebiyle bu problemler kısa sürede çözülüyor. Siz bu yazımızı okurken muhtemelen probleminiz çözülmüştür.

WhatsApp’ta Çevrimiçi ve Son Görülme Tarihi Ne Zaman Düzelecek?

Problem sadece iOS ve Android versiyonları da değil WhatsApp web’de de karşımıza çıkıyor. Bazı kullanıcılar ise mesaj gönderebildiklerini ancak alamadıklarını söylüyor.

Daha önce 19 Haziran 2020 tarihinde yaşanan buna benzer bir problem aynı günün akşamında saat 22.50 civarında çözülmüştü. Muhtemelen WhatsApp sunucularında yaşanan bu problem kısa süre içerisinde çözülüp düzelecektir.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Whatsapp Son Görülme Sorunu [2020]