WhatsApp Son Görülme Sorunu [2021]

 WhatsApp Son Görülme Sorunu [2021]
Okunuyor WhatsApp Son Görülme Sorunu [2021]

Whatsapp Son Görülme Sorunu yaşayanlar için 2021 yılına özel çözüm ürettik. Problemi buradaki çözümler sayesinde tamamen ortadan kaldırabileceksiniz. Dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı olan ve en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp’ da son görülme tarihi ve çevrimiçi yazısına ulaşılamıyor. Bu sorun da kullanıcılara Whatsapp güncellemesiyle alakalı bir değişiklik olduğunu düşündürüyor. 2020 sürümü Whatsapp’ da artık çevrimiçi ve son görülme tarihi ile alakalı bilgi vermeyecek mi?

Whatsapp Son Görülme Sorunu

Whatsapp Son Görülme Sorunu ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bulacaksınız. 2021 yılında konuyla ilgili sık sorulan soruları ceevaplıyoruz.

Whatsapp'da Son Görülme Saati Neden Yok?
Whatsapp’da Son Görülme Saati Neden Yok?

Twitter üzerinden de konuyla alakalı problemleri yaşayan kullanıcılar ‘ Whatsapp değişti mi?’ ‘ Whatsapp’ da çevrimiçi ve son görülme yazısı neden yok?’ sorularını araştırıyor. Peki Whatsapp’ta son görülme ve çevrimiçi sorunu nasıl düzelecek?

Whatsapp da Çevrimiçi Yazısı Neden Yok?

WhatsApp’ta çevrimiçi yazısının olmamasının sebebi güncelleme ve yeni bir özellik değildir. Gizlilik ayarlarını kontrol ederek değiştirmiş olma ihtimalini gözden geçirebilirsiniz.

Whatsapp' da Çevrimiçi Yazısı Neden Yok?
Whatsapp’ da Çevrimiçi Yazısı Neden Yok?

Problem düzelmiyorsa telefonunuzu yeniden başlatabilir, uygulamayı kapatıp tekrar açabilirsiniz.
WhatsApp’ta bazen bu tip problemler yaşanabiliyor. Ancak var oldukları sistemin büyüklüğü sebebiyle bu problemler kısa sürede çözülüyor. Siz bu yazımızı okurken muhtemelen probleminiz çözülmüştür.

WhatsApp da Çevrimiçi ve Son Görülme Tarihi Ne Zaman Düzelecek?

Problem sadece iOS ve Android versiyonları da değil WhatsApp web’de de karşımıza çıkıyor. Bazı kullanıcılar ise mesaj gönderebildiklerini ancak alamadıklarını söylüyor.

Daha önce 19 Haziran 2020 tarihinde yaşanan buna benzer bir problem aynı günün akşamında saat 22.50 civarında çözülmüştü. Muhtemelen WhatsApp sunucularında yaşanan bu problem kısa süre içerisinde çözülüp düzelecektir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın