e
sv

WhatsApp Toplu Mesaj Atma İşlemi (2020)

1335 Okunma — 04 Haziran 2020 13:55
WhatsApp Toplu Mesaj Atma 2023
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

WhatsApp Toplu Mesaj Atma işlemini yapmak isteyenler için 2020 yılında nasıl yapacağınızı anlatıyoruz. Ayrıca bu işlemi sağlayan program ve yöntemleri’de öğren. Dünya üzerinde yüz milyondan fazla aktif kullanıcısı ile dünyanın en popüler çevrim içi mesajlaşma uygulamalarının başında geliyor.

Ücretsiz ve basit bir arayüze sahip olması onun popülerliğinin devam etmesini sağlayan önemli özellikleri arasında. Özel günlerde veya bir den fazla insana aynı mesajları iletmek istediğimiz gibi durumlarda toplu mesaj atma çok işimize yarıyor. Fakat bunun nasıl olduğunu ve yapıldığını bilmeyenler’de olduğunu bildiğimiz için bu konuda bir araştırma yaptık.

2020 yılı içerisinde gelen bazı güncellemeler ile WhatsApp toplu mesaj atma sınırlandırılması getirildi. 5 kişi sınırı gibi bir kısıtlama çoğu kullanıcıyı üzen bir gelişme oldu, fakat bunun gelmesinin sebebi WhatsApp uygulamasında toplu mesaj adı altında reklam yapanların önüne geçmek için.

Bazıları bunu gerçekleştirebilmek için çeşitli program kullanıyorlar, fakat bu tür programların kullanım zorluğu ve güvenilir olmamasından dolayı sizlere daha farklı yöntemler bulmaya çalıştık. WhatsApp toplu mesaj atma iPhone ve Samsung gibi cihazlarda nasıl basitçe yapacağınızı aşağıda anlatıyoruz. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Yazı Başlıkları:

WhatsApp Toplu Mesaj Atma 2020

WhatsApp Toplu Mesaj Atma nasıl yapıldığını anlatırken 2020 yılını’da eklememizin sebebi gelen güncellemeler ve gelişmelere rağmen bunların işe yaradığını anlatmak için. WhatsApp Toplu Mesaj Atma ile ilgili eski kaynaklar’da verilen çoğu yöntemin şuanda geçersiz olması kullanıcıların işine yaramıyor.

WhatsApp Toplu Mesaj Atma
WhatsApp Toplu Mesaj Atma

Aşağıda her cihazlarda kullanabileceğiniz toplu mesaj atma yöntemlerini sizlere anlatmaya çalıştık. Yaşadığınız sorunları ve hataları yorum olarak bizlere gönderebilirsiniz. Sizin için güncel çözüm yöntemlerini en hızlı şekilde sunmak için bekliyoruz.

iPhone ve Samsung Cihazlar’da WhatsApp uygulamasıyla Toplu Mesaj Atma

WhatsApp Toplu Mesaj Atma için iPhone ve Samsung cihaz kullanıcıları aşağıda anlattığımız maddeleri yaparak işlemi gerçekleştirebilirler.

 • WhatsApp Uygulamasına Giriş Yapın,
 • Sağ üst köşede bulunan 3 nokta işaretine basın,
 • Açılan menü’de Yeni toplu mesaj yazısına tıklayın,
 • Toplu mesaj atmak istediğiniz insanları işaretleyin,
 • Sağ aşağı’da yeşil yuvarlak onay butonuna basın,
 • Göndermek istediğiniz mesajınızı yazın ve toplu mesaj atma işlemi gerçekleşsin,

İlginizi Çekebilir: Memoji WhatsApp Aktarma Nasıl Yapılır?

yukarıdaki adımları eksiksiz uygulayarak işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. WhatsApp toplu mesaj atma için ekstra bir programa veya uygulamaya ihtiyacınız bulunmuyor. Zaten uygulama içerisinde kullanıcılarına toplu mesaj atabilmeleri için bir özellik eklemiş durumdalar.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

WhatsApp Toplu Mesaj Atma İşlemi (2020)