WhatsApp “Uygulamayı İndirin ve Cep Telefonunu Kazanın”

 WhatsApp “Uygulamayı İndirin ve Cep Telefonunu Kazanın”
Okunuyor WhatsApp “Uygulamayı İndirin ve Cep Telefonunu Kazanın”

WhatsApp üzerinden gelen Uygulamayı İndirin ve Cep Telefonunu Kazanın mesajı gerçek mi? yoksa yalan mı? öğreneceksiniz. 2021 yılı için son dakika araştırması. Yurt dışında popülerleşmeye başlayan ve ülkemizde de böyle mesajlar alındığını gösteren bir çok kaynak bulunuyor. Siber güvenlik uzmanı tüm WhatsApp kullanıcılarını bu konuda uyardı. 2021 yılı sonuna kadar uygulamada bu tür mesajlar atan kişilerle karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek. Uygulamayı İndirin ve Cep Telefonunu Kazanın mesajı için yapılan araştırma sonuçları aşağıda paylaşılmaktadır.

WhatsApp Mesajı; Uygulamayı İndirin ve Cep Telefonunu Kazanın

WhatsApp uygulaması içerisindeki bilinen ve bilinmeyen kullanıcılar tarafından gönderilen mesajı herkes çok merak etmeye başladı. Uygulamayı İndirin ve Cep Telefonunu Kazanın yazan mesajlarla birlikte bazı link de beraberinde gönderiliyor. Kullanıcılar WhatsApp uygulamasında karşılaştıkları Uygulamayı İndirin ve Cep Telefonunu Kazanın mesajı sonrasında büyük bir merakla konunun gerçek olup olmadığını inceliyorlar.

Uygulamayı İndirin ve Cep Telefonunu Kazanın Gerçek mi?

WhatsApp Mesajı; Uygulamayı İndirin ve Cep Telefonunu Kazanın
WhatsApp Mesajı; Uygulamayı İndirin ve Cep Telefonunu Kazanın

WhatsApp bu tür mesajlarla ilgili kullanıcılarını uyarmaya başladı. Kesinlikle aldığınız mesajlara güvenmeyin. Bu mesajlarla önce kullanıcıların güvenini kazanıyorlar ve paylaştıkları link bağlantıları ile onları dolandırmaya çalışıyorlar. Uygulama mağazası haricinde cihazlarınıza indirebileceğiniz bağlantılar zararlı yazılımlar içerebilir. Bu zararlı yazılımlar başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin ele geçirilmesine sebep olacaktır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın