WhatsApp Yazı Stilleri [2020 – 2021]

WhatsApp Yazı Stilleri [2020 – 2021]

WhatsApp Yazı Stilleri arayanlar için İtalik, Bold (Kalın) gibi çeşitlerin nasıl yapıldığını anlatıyoruz. Ayrıca şekilli ve renkli yazmanın sırları da burada. Sürekli aynı yazı stilleri ile konuşmaktan sıkıldıysanız ve fark yaratmak istiyorsanız bu içerik tam size göre. 2020 ve 2021 yıllarında geçerli herkesin bilmediği özelliklerden bahsedeceğiz. Profesyonel işletme hesaplarının kullandığı bu yöntemler ile sizde arkadaşlarınızla daha etkili iletişim sağlayarak onları bu konuda şaşırtacaksınız. Sizden nasıl yapıldığı istenildiği zaman bizi önermeyi unutmayın.

WhatsApp Yazı Stilleri

WhatsApp Yazı Stilleri sayesinde mesajlaşırken kalın, üstü çizgili ve italik olarak yazıları yazabiliyorsunuz. Aynı zamanda renkli ve şekilli mesajlaşma da mümkün. Bunu nasıl yapacağınızı sizlere anlatacağız. 2020 ve 2021 yıllarında WhatsApp uygulamasının izin verdiği Yazı Stilleri aşağıda listelenecektir. Gelecek güncellemelerde eklenecek ve yenilenecek tüm stilleri de göreceksiniz.

WhatsApp Yazı Stilleri
WhatsApp Yazı Stilleri

Sizlere klasik yazı stili haricinde şekilli yazılar ile mesajlaşmanın nasıl sağlanacağını da anlatacağız. Renkli ve şekilli yazılarla kolay şekilde mesajlaşabilirsiniz. Bunu yapabilmek için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir.

WhatsApp İtalik (Yatay) Yazı Stili

WhatsApp İtalik (Yatay) Yazı Stili ile yazabilmek için aşağıda verdiğimiz _metin_ kodunu aşağıdaki örnekteki gibi yazmanız gerekiyor.

Alt Tire: _

Örnek: _Siber Star_

Sonuç: Siber Star

WhatsApp Bold (Kalın) Yazı Stili

WhatsApp Bold (Kalın) Yazı Stili ile yazabilmek için aşağıda verdiğimiz *metin* kodunu aşağıdaki örnekteki gibi yazmanız gerekiyor.

Yıldız: *

Örnek: *Siber Star*

Sonuç: Siber Star

WhatsApp Üstü Çizili Yazı Stili

WhatsApp Üstü Çizili Yazı Stili ile yazabilmek için aşağıda verdiğimiz ~metin~ kodunu aşağıdaki örnekteki gibi yazmanız gerekiyor.

Dalgalı: ~

Örnek: ~Siber Star~

Sonuç: Siber Star

WhatsApp Aralıklı Yazı Stili

WhatsApp Aralıklı Yazı Stili ile yazabilmek için aşağıda verdiğimiz “`metin“` kodunu aşağıdaki örnekteki gibi yazmanız gerekiyor.

Tırnak: “`

Örnek: “`Siber Star“`

Sonuç: S i b e r S t a r

WhatsApp Şekilli Yazı Stilleri

WhatsApp Şekilli Yazı Stilleri ile uygulamada arkadaşlarınızda ekli olan kullanıcılarla şekilli stiller sayesinde etkili bir şekilde konuşabilirsiniz. Bunun için aşağıda verdiğimiz İnternet sitesini ziyaret edin. Böylelikle karşı tarafa yazmak istediğiniz mesajı yazacak ve beğendiğiniz şekilli yazı stilleri arasından kopyalayarak uygulamada karşı tarafa gönderebileceksiniz.

WhatsApp Şekilli Yazı Stilleri için aracımızı geliştirmeye devam ediyoruz. Yakında sizlere sunacağımız hizmet ile bu işlemleri buradan gerçekleştirebileceksiniz.

12
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.