Whistle Deprem Düdük Uygulaması APK İndir

Whistle Deprem Düdük Uygulaması APK İndir

Whistle Deprem Düdük Uygulaması APK İndir ile kendinizi güvene alın. Ne  yazık ki yakın zaman içerisinde yaşanan 7.0 büyüklüğündeki büyük denebilecek İzmir depremi yüzünden insanlarımız korkuya kapıldı. Durum böyle olunca korkuyu yenmek için bilinçlenme yolunda adım atmaya çalıştılar. Bugün bu yolda insanlar çok söz ettiği Whistle deprem düdük uygulaması ve hatta APK indirme yollarından bahsedeceğim.

Whistle APK İndir

Whistle APK İndir sayesinde depremde sesinizi duyurabilirsiniz. Böyle güzel çalışan bir uygulama bulursanız eğer ve ücretli ise Android işletim sistemi kullanıcıları bu uygulamayı APK ile indirebilir ama ne yazık ki İOS işletim sisteminin kapalı bir kutu gibi çalışmasından dolayı İPhone kullanıcıları bu seçeneğe sahip değildir. APK bir uygulamayı nasıl kuracağınıza gelirsek eğer Google içerisinde Whistle APK indir diye aratarak güvenilen bir kaynaktan indirme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Whistle APK İndir
Whistle APK İndir

Whistle Deprem Düdük Uygulaması Nedir?

Whistle Deprem APK Uygulaması
Whistle Deprem APK Uygulaması

Wihstle demek İngilizcede düdük anlamına gelir. Whistle deprem düdük uygulaması insanların göçük altında kalma riskini düşünerek bu uygulamayı kullanarak göçük altından düdük sesi çıkarması amacı ile üretilmiştir. Bu ses sayesinde amaç anlık olarak konuşma yetinizi kaybetseniz bile ses çıkarabilme yeteneği kazanarak hayatta kalma yolunda bir adım atabilmeniz için geliştirilmiş bir programdır.

Whistle Uygulaması Depremde Düdük Olarak İşe Yarar mı?

Bunu tam olarak söylemek çok zor. Özellikle herhangi bir Akut eğitimim yokken ama bir geliştirici bakış açısı ile tahminlerde yürüterek sizlere fikir verebilirim. Öncelikle bu tarz basit bir uygulamaya ödeme yapmadıysanız büyük ihtimal ile karşınıza kullanım esnasında reklam çıkacaktır. Umarım bu uygulamanın geliştiricisi bundan kar etme isteği duymaz.

Göçük altında reklam izleyip kapatmak 21. Yüzyılın ne kadar inanılmaz ve aynı zamanda ne kadar komik olduğunu gösterebilir. Ek olarak işe yarayıp yaramama durumu sizin göçük altındaki durumunuza da bağlıdır. Sizin telefona ulaşıp ulaşamayacağınız bu etkenlerden birisidir. En sağlıklısı beden eğitimi hocası gibi boynunuza düdüğü kolye gibi takıp öyle gezmeniz derim ama bunu ben yapmazken kaç kişi yapar. Bu da biraz düşündürür.

17
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.